Trendy tagy Extra Host (pořad) Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Veronika mu dala kopačky, tak jí zavraždil syna (†3): Předtím rozsekal její tetu sekerou

Zdroj: Vkontakte
+ Další 2 fotografie
Bestie
Peklo jako z hororového filmu rozpoutal mladík poté, co dostal od přítelkyně kopačky. Nejprve rozsekal tetu své bývalé přítelkyně sekerou, ale to lidské zrůdě jako pomsta nestačilo. Zavraždil i jejího malého syna (†3), jehož ostatky pak ukryl pod mokré větve a trávu.

Dvojnásobný vrah Igentai Sopyzhanov (23) před pěti lety randil s Veronikou (22). Velká láska ale zčistajasna ztroskotala a mladík dostal kopačky. Když se dozvěděl, že ji k rozchodu přiměla její teta, vzal si sekeru a bez slitování ji rozsekal k smrti.

Za chladnokrevnou vraždu Igentaie odsoudili k devíti letům ve vězení. Za dobré chování ho ale na svobodu pustili už letos, o čtyři roky dřív. Třiadvacetiletou zrůdu však za mřížemi nenapravili. Vztek a bestialita v něm akorát ještě víc dozrály.

Neštěstí se odehrála v kazašském městě Karaganda, ležícím na severovýchodě země, a píše o něm britský portál thesun.co.uk.

Když se Sopyzhanov před půlrokem dostal ven z vězení, zamířil rovnou za Veronikou. Chtěl, aby bylo všechno zase jako dřív, aby se k němu vrátila. Jeho někdejší láska, která se mezitím stala maminkou, s ním pochopitelně nechtěla nic mít.

Později se potkali v jednom z obchodů, Igentai podle svědků začal řvát a přede všemi Veroniku i jejího syna Maksima (†3) napadl. Chlapečka jí potom vyrval z náruče a unesl ho.

Veronika nejprve po synovi pátrala s příbuznými na vlastní pěst, později zalarmovala policii. Malého Maksima hledalo celé město, zapojila se dokonce armáda. Pátrání po třech dnech skončilo tragicky, chlapečka našli bez známek života zahrabaného pod hromadou větví a trávy.

„Jsme přesvědčeni, že zavraždil Maksima, aby se pomstil,“ uvedl mluvčí tamějších policistů Meirkhan Ainabekov. Nařízená pitva ukázala, že chlapeček byl uškrcen.

Vyšetřování ještě není u konce, kriminalisté potřebují důkazy, aby Igentaie usvědčili. Všichni nicméně doufají, že tentokrát vyfasuje doživotí.

Související články

Další články