Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020 finále MasterChef 2020

Nejnovější kauzy

Veronika Lálová ze StarDance: Sexy tělo, ale vražedná pěst! Na budku by zvládla dát každému

Zdroj: Instagram
+ Dalších 5 fotografií
STARDANCE
Když se objevila v předchozí řadě StarDance, Zdeňku Piškulovi (20) ji všichni záviděli. Veronika Lálová (27) je totiž roztomilá i krásná najednou. Tentokrát ji má v rukách David Svoboda (33). Co vše o ní ale nevíte?

Veronika je vícenásobná mistryně České republiky v salse, a to ať už sólo, nebo v páru. Dnes už ale má nejen kvůli StarDance tolik práce, že už prakticky jen trénuje. V rodném Hradci Králové a v Praze vede tréninky zumby, fitness, standardních i latinskoame­rických tanců. A dušuje se, že i naprosté dřevo naučí obstojně aspoň jeden tanec. Ale klidně prý i víc.

Je študovaná!

„Latině“ mimochodem vůbec propadla a třeba karnevalovou sambu se učila i na stáži v Brazílii.

Málokdo o Veronice Lálové ví, že je studovaná. Absolvovala přírodovědně-humanitní a pedagogickou fakultu z univerzity v Liberci. Bakalářkou se stala poté, co udělala diplomku o kubánské španělštině, což by od této křehule asi vážně nikdo nečekal. V pozdějších ročnících se dostala i k filozofování a opakovaně veřejně uvažuje o tom, jak málo spolu v současné době komunikujeme a radši si posíláme neosobní vzkazy přes sociální sítě.

Moderátorkou zpráv

Kromě toho šprtala i hispanistiku na Univerzitě Karlově. Zkrátka to žádná hloupá káča nebude!

Ale to není vše. Veroničin den má asi výjimku a trvá osmdesát hodin, protože kromě práce a nyní StarDance se stala moderátorkou zpráv v jedné regionální televizi. I to zvládá! A nesmíme zapomenout na to, že ji chytly i kursy sebeobrany. Už jich má za sebou několik, takže kdyby ji snad chtěl někdo napadnout, mohl by skončit špatně.

Už chce děti

Veronika Lálová má do budoucna hodně plánů. Chtěla by si otevřít taneční školu ve spojení s jazykovkou. A hlavně se těší na založení rodiny.

Pro budoucího partnera má návod, jak ji získat.

Kdo u ní má šanci?

„Chtěla bych, aby mě miloval takovou, jaká jsem, nikoli představu o mně, protože to se mi už jednou stalo a nedopadlo to dobře. Aby mě přijal nejen s mými pozitivními vlastnostmi, ale i s těmi negativními. Dokážu být někdy pěkně náladová,“ přiznala nedávno v Právu.

Má za sebou totiž vážně komplikovaný rozchod, po kterém musela vyhledat pomoc lidí, kteří se v ní vyznají lépe než ona sama. Naštěstí je už ale ze všeho venku.

Související články

Další články