Trendy tagy Čauky lidi SuperStar 2021 StarDance 2021 Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Veronika Lálová otevřeně o první řadě StarDance: Probrečela jsem ji, přiznala kráska

Veronika přijala pozvání do pořadu Na kafeečko
Zdroj: Lifee.cz/ talkshow Na kafeečko
+ Další 2 fotografie
ROZHOVOR

Profesionální tanečnice, mistryně ČR v salse a vítězka osmé řady StarDance Veronika Lálová (30) v pořadu Na kafeečko zavzpomínala na těžké chvíle při účinkování v první řadě taneční soutěže, kdy ji v podstatě kvůli mediálnímu nátlaku probrečela. 


Profesionální tanečnice Veronika Lálová byla hostem talkshow Na kafeečko na webu Lifee.cz, ve které slavné ženy se silným osudem zpovídá herečka a moderátorka Miluše Bittnerová. Lejla zavzpomínala na první účinkování ve StarDance, kdy se nemohla vyrovnat s mediálním nátlakem a cítila se velmi nepříjemně.

Na prince se nesahá

A teď ale mi řekni, jak se vlastně holka, která takhle strašně dře, jak se vyrovnala s tím, že StarDance rovná se média, rovná se komentáře pod článkama, Facebook, Instagram. Jak jsi se s tím vyrovnávala, protože to bylo strašně rychlý a vlastně raketový.

Bylo no, já musím říct, že první StarDance jsem se s tím moc neuměla vyrovnat. A že jsem docela trpěla, protože jsem si všechny komentáře četla a brala jsem si je osobně.

Jé.

Ale to jako člověk, kterej jako přijde do tohohle světa, kterej jako nezná, tak nezná. Jak se má zachovat.

To jsme vám měli říct možná. To nás vlastně ale nenapadlo nikoho.

A vím, že tenkrát se objevily takový nehezký články, takový strašný lži úplně.

K tomu se chci dostat.

No, takže já jsem jako fakt jako… Já jsem to probrečela, protože to bylo fakt hrozně náročný tohle pro mě snést. No, ale postupem času si člověk zvykne, už to nečte anebo, když to přečte, tak se tomu zasměje. Nebo já jsem teď na pár i odpovídala, protože…

Jo?

No, já jsem si říkala ty děti, v podstatě dvanáctiletý, nebo kdo to komentuje, nebo i dospělí, tak mě to jako překvapuje, že někoho pomlouvají a vůbec nevědí, co za tím všechno je. Dřina, čas. Nevědí třeba ani situaci, že… Teď jsem teda byla úplně někde, strašlivý články byly, že… Nebo komentáře, že tomu Pavlu Trávníčkovi, že jsem skočila na záda, že se nestydím, že je to neúcta a úplně šli do mě, a i zprávy mi posílali, jo? Normálně, že co jsem si to dovolila, že tohle to jako…

Nemůžeš sahat na prince z pohádky, jo?

Ani skákat na záda.

No to vůbec. Na Juráška jo, ale na prince ne.

Chyba.


Související články

Další články