Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Veronika Kopřivová ztrácí nervy: „Buď dejte like, nebo vám ukážu prostředníček, mám dost vašeho chování,“ vzkazuje fanouškům!

Veronice ruply nervy!
Zdroj: instagram.com
+ Dalších 40 fotografií
Veronika Kopřivová pomalu, ale jistě začíná ztrácet nervy! Už má plné zuby toho, jak ji lidé neustále v komentářích urážejí. Veronika se naštvala a poslala všem těmto nepřejícným lidem pěkně ostrý vzkaz!

Veronika Kopřivová začíná pěkně ztrácet nervy. Řada fanoušků Jaromíra Jágra (44) na ni totiž útočí skrz Jardovy sociální sítě. Naposledy to pěkně schytala, když si Jaromír založil svůj účet na Instagramu.

Fanoušci Jardy ihned Veroniku obvinili z toho, že mu Instagram založila ona. Nelíbí se jim, že Jaromír Jágr se začíná chovat jako malý puberťák. Kdysi dával na svůj Facebook plnohodnotné věci, z kterých si fanoušci sem tam vzali nějaké poučení.

V současné době to spíš vypadá, že celý jeho internetový život řídí jeho mladičká přítelkyně Veronika. A tohle se lidem rozhodně nelíbí.

Na profilu Jardy, pod jeho fotkou, kde je převlečený za faraona, to Veronika pěkně schytala. Lidé tam píší, že je evidentní, že tahle fotka nebyla přidána jím, nýbrž jeho Veronikou. Další paní v komentářích nešetří ostrými narážkami. Tvrdí, že má sice Jaromíra ráda, ale když pánbůh rozdával inteligenci, na Verunku poněkud zapomněl.

Tohle všechno nejspíše Veronika nevydýchala a pěkně jí ruply nervy. Tohle vyjádření zveřejnila na svém Instagramu. Patrně má patřit všem lidem, kteří ji nějak kritizují:

„Budu to tady teď trošku spamovat fotkami z Universal studia, takže kdo na to není zvědav, ať na to nečučí/nekomentuje. Už mám plné zuby čumilů, kteří si nejen u mých příspěvků (vypozorovala jsem, že je nás opravdu hodně) projevují své názory, shazují a urážejí druhé. Buď se vám příspěvek líbí a dáte ‚lajk‘, a nebo se vám nelíbí a nedáte nic, hotovo dvacet. Instagram má v nabídce pouze ‚like/srdíčko‘, a NE (hovínko/vztyčený prostředníček). Čágo bélo, hezký den.“ Vzkazuje Veronika!

Související články

Další články