Trendy tagy Extra Host (pořad) Čauky lidi Hubnete s nami Zlaté glóby 2021

Nejnovější kauzy

Veronika Kopřivová žhavější než kdykoliv předtím: Takhle nakrucovala svá ňadra před zraky fotografů

Veronice to opravdu moc slušelo!
Zdroj: instagram
+ Dalších 22 fotografií
Když Veronika Kopřivová chce, tak umí být zatraceně sexy. To koneckonců dokázala i na nedávném focení, kde před zraky fotografů předvedla hodně odvážný výstřih společně s kratičkými minišaty. Na takové tělíčko se kouká opravdu dobře.

Veronika Kopřivová po boku Jaromíra Jágra jenom kvete. I když se momentálně nachází v Česku, tak je poznat, že jí floridský vzduch a slunce dělají opravdu dobře. Z nevýrazné soutěžící v Miss se proměnila v krásnou slečnu, která umí zaujmout.

Veronika si od jisté doby dává na sociálních sítích hodně pozor. Už na sebe příliš neupozorňuje a nesvěřuje se se svým každodenním životem jako kdysi. Ovšem když už něco ze svého soukromí ukáže fanouškům, tak to stojí za to.

Před pár dny se pochlubila hodně odvážnými fotkami, na kterých má titěrné minišaty a ty zakrývají opravdu jen to nejnutnější. Jindy stydlivá přítelkyně Jaromíra Jágra (45) se tentokrát pořádně odvázala.

Její dekolt byl hodně rajcovní a stačil jeden nevydařený pohyb a modelka by ukázala víc, než by chtěla. Veronika ale pózovala jako profesionálka, a proto k žádnému faux pas nedošlo i přesto, že výstřih končil někde v polovině černých šatů.

Související články

Další články