Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Veronika Kopřivová v slzách: Moje máma není moje máma!

+ Dalších 8 fotografií
Veronika působí jako křehká a bezstarostná dívka. Ale není všechno tak, jak to vypadá. Mladá účastnice Miss 2012 má za sebou velmi nelehký rodinný život. Na toto téma se dnes poprvé rozpovídala pro Magazín DNES. Co v rozhovoru uvedla?

Jedním z nejstřeženějších párů českého šoubyznysu je momentálně Veronika Kopřivová a Jaromír Jágr (44).

Veřejnost se kvůli jejich vztahu rozdělila na dvě poloviny. Jedni jim lásku přejí a tvrdí, že to je čistě jejich věc. "Druzí Veronikou a jejím bývalým životem opovrhují a jsou toho názoru, že to není vhodná partnerka pro hokejovou legendu.

Tahle holka to v životě neměla údajně jednoduché. Ze začátku to vypadalo na pěkně našlápnutou kariéru. Modelka se zúčastnila Miss 2012 a zdálo se, že tato soutěž jí otevřela obzory do českého šoubyznysu. Jenže dnes Verunka tvrdí, že to bylo jinak.

Veronika se zadlužila, nevyšlo jí pár zakázek a dostala se do dluhů. Sama přiznává, že si mohla přivydělat jinak, ale byla to její volba začít tancovat u tyče. Nyní se za to stydí a tvrdí, že se to své lásce Jaromírovi bála říct, protože se obávala, že ji zavrhne.

To je tedy její vyprávění o křehké slečně ve velkých problémech…

Jenomže uvědomte si jednu věc. Opravdu dívka, která má dluhy a nemá téměř co jíst, si jezdí na dovolené na Maledivy a kupuje značkové oblečení? Nechce jen Veronika vypadat před lidmi jako naprostá chudinka? O tom, jak si užívala života, i když se prý potýkala s těžkou životní situací, jsme informovali ZDE.

Zatím to vypadá tak, že Veronika si chce za každou cenu veřejnost naklonit na svou stranu. A ze všech sil se snaží, aby vypadala jako největší chudinka. A proto vytahuje na veřejnost další dojemný příběh.

Ve třinácti letech náhodou Veronika zjistila, že její máma není její máma.

„Strašně to tehdy bolelo. Máma mě opustila, když mi byly tři. A táta se asi rozhodl, že se to nesmím dozvědět,“ zoufá si dnes Veronika a snaží se působit dojmem bezbranné chudinky.

„V patnácti jsem svou mámu našla, ale vztah máme takový divný,“ uvedla pro MF Dnes Verča.

To opravdu vypadá na složité dospívání. A tak budeme Verunce věřit. Hledat rodinné zázemí je vždy složité.

Jen ty řeči o obrovských finančních problémech by si měla raději odpustit. Fotky z luxusní dovolené na Maledivách prostě hovoří jinak…

Související články

Další články