Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Hana Krampolová koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Veronika Kopřivová v POŘÁDNĚ ŽHAVÉM MÓDU: Tady jí to skutečně moc sluší!

Verči to občas i sluší.
Zdroj: Instagram, archiv
+ Dalších 16 fotografií
Bývalá tanečnice od tyče sice na většině fotografií působí lacině, ovšem občas se fotografům podaří husarský kousek a vyfotí ji tak, že je skutečně na co se dívat. Veronika se včera pochlubila snímkem, kde jí to opravdu moc sluší!

Veronika Kopřivová (25) sice neokouzlila hosty na Sacre Coeur Night, ovšem pořád platí, že umí být i velmi krásnou ženou. Nikdo jí už nikdy neodpáře hampejznickou minulost, ale když se k decentnímu líčení a správnému outfitu přidá i normální úsměv, pak může i Jágrova přítelkyně vypadat dobře.

„Z 90 % si nepadnu do noty s vizážistkou­/vizážistou, protože mě namalují moc a vypadám pak jak stařena,“ postěžovala si Veronika na Instagramu, že to s ní jednoduše nikdo neumí. „Tohle byl opak. Janička (vizážistka) se pro mě zařadila do mých top 3, nezamaskovala moji energii/přirozenost a dala tomu všemu šťávu,“ nadšeně komentovala práci vizážistky.

O výsledku se můžete přesvědčit sami. Pořád to není dokonalé, ale alespoň už na nás Veronika nepůsobí jako laciné děvče od tyče. Kdyby se dražil podobný snímek v Sacre Coeur, možná by se vybralo více než směšných 30 tisíc korun…

Související články

Další články