Trendy tagy Michaela Kudláčková očkování Covid Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad)

Nejnovější kauzy

Veronika Kopřivová utřela nos: O ni si nikdo neopřel ani kolo, Perkausová se prodala za ranec!

Eva Perkausová je žádanější než Jágrova holka!
Zdroj: archiv
+ Dalších 35 fotografií
Krásná moderátorka Eva Perkausová (23) nafotila žhavé fotky pro kalendář Playboy, který byl pokřtěn a také vydražen. Výtěžek z aukce bude věnován Nadačnímu fondu Kapka naděje pro onkologicky nemocné děti. Kalendář se vydražil za neskutečný ranec a přítelkyně Jaromíra Jágra (45) bledne závistí, protože o takové částce si může maximálně nechat zdát. Její fotka z loňského roku se oproti Perkausové vydražila za pár šupů a lidé tak dali Veronice Kopřivové (26) jasně najevo, že je vůbec nezajímá.

Minulý rok zažila Veronika Kopřivová pořádnou ostudu a zklamání, i když se očekávalo, že její večer bude velkolepý. Přítelkyně Jaromíra Jágra (45) nafotila řadu odvážných fotek jenom ve spodním prádle a jedna z nich se měla dražit.

Výtěžek z dražby měl jít na Hospic Dobrého Pastýře v Čerčanech. Očekávalo se, že polonahá Veronika bude velkým lákadlem pro lidi a cena za její portrét se vyšplhá do astronomických vý­šin.

Začalo se na symbolické částce 5 000 korun a všichni přítomní v sále se tvářili, že nemají nejmenší chuť ani zájem přihodit víc peněz za fotku holky, která se ještě nedávno točila polonahá kolem tyče. Nic na tom nezměnil ani fakt, že je přítelkyní hokejového boha Jaromíra Jágra.

Během dražby bylo v sále nepříjemné dusno, které prolomila až redakce eXtra.cz a uchránila Veroniku před kolosálním trapasem tím, že přihodila na částku 20 000 korun. Lidé nevěřícně koukali a jejich nechápavé pohledy mluvily za vše.

Nakonec se portrét Veroniky vydražil za ubohých 30 000 korun. Zato půvabná moderátorka Eva Perkausová všem vyrazila dech. Nafotila nahé, ale decentní fotky pro Plabyboy a výtěžek podobně jako v případě Kopřivové půjde na dobročinné účely.

Tentokrát peníze poputují Nadačnímu fondu Kapka naděje pro onkologicky nemocné děti. Sexy blondýnce se povedl na rozdíl od Veroniky úplný majstrštyk. Kalendář se nakonec vydražil za neuvěřitelných 160 000 korun. To je o 130 000 korun více než za fotku Veroniky Kopřivové.

A tohle znamená jediné. Veronika je oproti Evě naprosto obyčejná a tuctová holka, která nemá lidem co nabídnout. Jestli si někdo myslel, že jí v tomhle pomůže vztah s Jaromírem Jágrem, tak ani to ne. Lidé nejsou hloupí a moc dobře ví, za co stojí utratit své těžce vydělané peníze a za co ne.

Veronika Kopřivová není u české veřejnosti nijak oblíbená a lidé si zaplatí spíše za sexy Perkausovou, než za bývalou topless tanečnici z hampejzu.

Související články

Další články