Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Tereza H. Výměna manželek Útok na mešitu Týnuš Třešničková

Nejnovější kauzy

Veronika Kopřivová to se zdravým vařením přehání! Chudák Jarda zhubl tak 15 kilo a vypadá jako kostlivec!

Tohle je docela velká změna!
+ Dalších 24 fotografií
Jaromír Jágr býval vždy samý sval a šlacha. Každý fanoušek má Jardu zafixovaného jako pořádného chlapa, který váží přes sto kilo. Jenomže od doby, kdy Jaromír najel na stravovací návyky své přítelkyně Veroniky Kopřivové, vypadá jako kostlivec. Fotka, kterou zveřejnil bratr Veroniky, šokovala českou veřejnost.

Hokejový bůh Jaromír Jágr (44) byl vždy kus pořádného chlapa, po kterém toužily tisíce žen po celém světě. Jenomže jak se zdá, časům, kdy Jarda byl samý sval, jaksi odzvonilo. Důkazem je fotka, kterou zveřejnil bratr Veroniky Kopřivové na sociálních sítích se svým vzorem.

Jaromír je na fotce značně pohublý, přibyly mu opět šediny a nevypadá úplně nejzdravěji.

Již někdy zhruba před létem se nechal hokejista slyšet, že chce být rychlejší, a proto musí zhubnout. Ještě nedávno vážil Jarda přes sto kilo a měl tělo samý sval a šlachu. Když se podíváme na jeho nynější postavu, nemůžeme se zbavit dojmu, že to s hubnutím trochu přehnal a začíná se ztrácet před očima.

Svůj podíl na Jaromírově hubnutí jistě má i jeho přítelkyně Veronika Kopřivová. Ta se totiž rozhodla, že svému miláčkovi bude vařit zdravě. Cukr mu nahradila medem, smažená jídla nahradila vařenými a ráda vaří bezlepkové recepty.

Jenomže všeho moc škodí. I když si Jágr změnu jídelníčku nemůže vynachválit, neměl by nic přehánět. Sám tvrdí, že se po zdravé stravě cítí mnohem lépe, ale vypadá podstatně hůř.

Je známo, že Veronika je posedlá zdravou stravou a cvičením. Velice lpí na své váze, protože stačí menší výkyv a okamžitě přibere. A to si přece partnerka Jaromíra Jágra nemůže dovolit.

Jaromír se teď musí rozhodnout, zda chce pokračovat v hokejové kariéře, která v poslední době není kdovíjak růžová, nebo prostě uzná, že už je starý a zralý na hokejový důchod. V tolika letech by měl hokej pověsit na hřebík, dát přednost mladším, rychlejším hráčům a sám by si měl s Veronikou konečně založit rodinu.

Mohlo by vás zajímat

Další články