Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Hrdinové ze záchranky StarDance 2019 Horoskop Počasí

Nejnovější kauzy

Veronika Kopřivová slaví 28 let: Tohle jsou její nejvíce žhavé fotky, ta poslední vám vyrazí dech!

+ Dalších 25 fotografií
velká galerie
Veronika Kopřivová (28) je známá hlavně jako přítelkyně Jaromíra Jágra (47). Za svoji krátkou kariéru toho stihla poměrně hodně. Nejdříve se zúčastnila Miss, kde však neuspěla, poté se nějakou dobu živila jako striptérka v Německu. V současné době je to spíše taková poklidná holka od vedle, která nechce být středem pozornosti a své soukromí si střeží.

Veroniku Kopřivovou jedni milují a druzí nenávidí. Přítelkyně Jaromíra Jágra (47) dnes slaví 28. narozeniny a za svůj poměrně krátký život toho stihla už hodně. V poslední době se nehovoří o ničem jiném než o tom, že to mezi ní a Jardou skřípe.

„Už spolu nebydlí. Veronika chtěla do Prahy, ale Jarda chtěl zůstat na Kladně. Takže to vyřešili tak, že Jarda zůstal a Veronika odešla,“ svěřil eXtra.cz před nějakou dobou člověk, jenž má blízko ke Kopřivové i Jágrovi.

Veronika však zarytě mlčí a své soukromí si střeží. Na sociálních sítích sem tam postne nějakou sexy fotku, ale jinak Instagram využívá ke své práci. My jsme pro vás v galerii připravili 28 nejžhavějších fotek téhle kočky!

Mohlo by vás zajímat

Další články