Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Co ste hasiči Tokio 2020

Nejnovější kauzy

Veronika Kopřivová skončila měsíc po porodu na pohotovosti: Nepamatuji si, kdy mi bylo hůř

Zdroj: Se souhlasem V. Kopřivové / koláž eXtra.cz
+ Další 4 fotografie
zdraví

První rodinné focení Veroniky Kopřivové (30) s Miroslavem Dubovickým (29) a jejich novorozenou dcerou Ellou se během několika minut nepříjemně zvrtlo: bolest prsa, zvracení i čtyřicítky horečky a Veronika byla neprodleně přepravena na pohotovost.

"Ráno bylo vše v pořádku, natěšení na focení, které jsme museli po hodině utnout. Během jedné hodiny mě začalo bolet prso, zvracení, brutální klepavá zimnice a slabost, křeče v těle a najednou čtyřicítky horečky. Další hodinu už jsem byla na pohotovosti," uvedla novopečená maminka Veronika Kopřivová na svých sociálních sítích. V nemocnici, kam ji odvezl akutně během focení její partner Miroslav Dubovický, zjistili, že má Veronika zánět prsu.

Nepamatuji si, kdy mi bylo hůř

"Zánět prsu a vzhledem k tomu, v jakém jsem byla hrozném stavu, jsem dostala penicilin. Napamatuji si, kdy mi bylo hůř. Nepřeju nikomu," dodala Kopřivová k příspěvku, na kterém má na svém poprsí tvaroh, který pomáhá při léčbě zánětu.

Veronika Kopřivová a Miroslav Dubovický přivítali na svět jejich dceru Ellu tři týdny před termínem porodu. Své rozkošné holčičky se nemohou vynabažit a občas se jí pochlubí i na sociálních sítích, rodičovství jim velmi sluší.

Související články

Další články