Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Veronika Kopřivová sice vedle Jágra zkrásněla, ale hvězdou rozhodně není! V sále tleskali dva lidé!

Být hezká někdy nestačí a někdo zase jo!
Zdroj: facebook.com
+ Dalších 14 fotografií
Veronika Kopřivová ušla od doby, kdy začala být nepatrně známá, dlouhou cestu. Z nevýrazného káčátka vyrostla opravdu nádherná labuť, která se může pyšnit dokonalou postavou a reprezentativním vzhledem. Po téhle stránce je Jaromírovou ozdobou. Ráda také propůjčí svůj obličej dobré věci, což Veroniku jenom šlechtí. Ovšem co se týče inteligence, měla by si tahle vyučená kadeřnice několikrát v hlavě rozmyslet, co vlastně vypustí z úst. Aby to příště nedopadlo jako na čtvrtečním galavečeru.

Pokud máme být upřímní, tak musíme uznat, že to Veronice Kopřivové po boku Jaromíra Jágra sluší čím dál víc. Když si vzpomeneme na začátky Veroniky v Miss, tak je evidentní, že od té doby tahle modelka ušla pěkně dlouhou cestu.

Z počátku to byla jen obyčejná fádní blondýna, kterých jsou po republice tisíce. Proto taky soutěž nevyhrála. Ovšem jakmile se vyklubal na povrch vztah Veroniky a našeho nejlepšího hokejisty, tak začala Veronika na sobě pořádně makat.

Dnes je na vyučenou kadeřnici opravdu krásný pohled. Veronika dospěla a po boku Jágra zkrásněla o sto procent. Jde taky vidět, že tahle holka nemyslí jen na sebe, ale má srdce na pravém místě.

Spojila své síly s fotografem Petrem Vojtíškem a pomohli charitě. Ten nejlepší snímek, který s fotografem nafotí, se přenese na plátno a bude předmětem dražby v rámci dnešního galavečera Sacre Couer Night 2016 a redakce eXtra.cz samozřejmě nesměla chybět. Výtěžek dražby obrazu poputuje do Hospice Dobrého Pastýře v Čerčanech.

Co se týče krásy a půvabu, zvládla tuto úlohu Veronika na jedničku. Ovšem to by musela po zbytek večera jen mlčet a nesnažit se mluvit. Protože okamžitě potom, co Veronika otevřela ústa, její krásu zastínila obrovská naivita. Skoro by se chtělo hovořit o kolosální hlouposti…

Veronika se stačila pochlubit tím, že je na dnešní večer opravdu hladce oholená, a že to má vlastně od přírody a tak se narodila. Bez téhle informace by se večer jistojistě obešel. I když Veronika září svou krásou a štěstím, tak bohužel nesmaže fakt, že jí příroda příliš inteligence nenadělila.

Navíc když běželo video s Veroničiným focením, tak v celém sále tleskali všeho všudy dva lidé. Ovšem když přicházela s fotografem Vojtíškem, tak se dav mohl utleskat. Evidentně je jasné, komu ten potlesk patřil.

Veronika má být zkrátka pěkná, ale raději mlčet, protože když otevře pusu, tak z ní létají opravdu „moudra“, ale Jaromír Jágr je, jak se zdá, spokojený. Lucie Borhyová (38), Iva Kubelková (39) nebo Nikol Lenertová to měly v hlavě srovnané a rozhodně měly světu co říct. Nyní má Jarda někoho, koho dlouho hledal, a je spokojený.

Inna Puhajková (30) také není zrovna atomový vědec, proto k Jardovi parádně pasovala a vydrželo jim to opravdu dlouho. Ale proti Veronice je Inna vlastně hotový Einstein.

Na druhé straně je důležité, že Jarda je spokojený, a tak se lehce nechá dotlačit až před oltář. Je to jeho vyvolená dívka a už se určitě těší, až mu Verunka dá prvního potomka.

Související články

Další články