Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Svatba na první pohled 2021

Nejnovější kauzy

Veronika Kopřivová si vylila srdíčko: Rozpovídala se o Babišovi a radí Česku, jak se chovat!

Zdroj: Profimedia.cz
+ Dalších 14 fotografií
Paní Jágrová
Jarda Jágr (46) není jenom fenomenální hokejista, ale především tribun českého lidu a bič boží. Tuhle roli mu Veronika Kopřivová (27) zřejmě závidí. Na Instagramu totiž sekýruje Čechy jako malé děti. Důvod? Pokračování skandálu kolem Andreje Babiše (64) a jeho syna Andreje Babiše mladšího (35)!

Není tajemstvím, že Jarda Jágr je velkým fanouškem premiéra Andreje Babiše A tuhle vlastnost od něj očividně přebrala i přítelkyně Veronika Kopřivová

Na Instagramu si sedmadvacetiletá modelka, jejíž zkušenosti s politikou končí u čtení předvolební brožurky, vylila nevídaným způsobem srdíčko. Babiše, pod nímž se od minulého pondělí, kdy se dostala na povrch zpověď jeho syna o údajném únosu na Krym, houpe židle, se ve svém románu zastala. A vadí jí zpovykaní Češi na demonstracích a "zlí novináři"!

"Plno lidí se zúčastnilo nedávné demonstrace, všude výkřiky 'demise', 'Babiše do koše!' a další kraviny. Osobně bych se zúčastnila úplně jiné demonstrace, třeba aby tenhle typ záškodných 'novinářů' už nikdy nemohl ovlivňovat veřejnost a ničit životy druhým, ať se to týká celebrit, politiků nebo Dědy Mráze. Lidi neustále potřebují fantazie, to je ten problém. Díky nim vzniká veřejné zlo, lidi se rozdělují na tábory a vznikají stáda ovcí, které bohužel nemají jiné informace než ty 'důkazy', které čtou v novinách a vidí v telce," začala rázně Kopřivová.

Buďme vděční za to, co máme

Jardova Verunka ale vzápětí svá slova popřela. Po Babišově obhajobě začala tvrdit, že má politiku v paži. "Vše kolem nás nás ovlivňuje, vše čím se obklopujeme. Je mi to v podstatě jedno, co se na politické scéně děje, protože mě ani mých blízkých se nedotýká to, kdo je ve vládě a co tam dělají či nedělají. Mám své starosti, svůj život a nehledám, kde je jinde u sousedů co špatně. Můj život je v mých rukách. Nikdo mi nezakazuje cestovat, vydělávat a brát možnosti, které život nabízí. Dřív byla jiná doba, taky bych stála s klíči na náměstí, ale teď jsme úplně někde jinde. Máme tolik možností, ale stejně furt hledáme někde chyby a plýtváme naším drahocenným časem," pokračovala dívka z Teplic, která si před lety vydělávala v německém hampejzu tancováním.

"Udělali jsme velký pokrok, naši rodiče, starší generace a za to jim vděčíme. Máme kontrolu nad vlastním životem jen my. Máme štěstí, v jaké době žijeme. Jestli chceme změnit Česko, musíme začít u sebe. Pracujme na tom, aby naše mysl a duše byla čistá, krásná a veselá, aby naše tělo bylo zdravé, plné energie. Pracujme na sobě a pomáhejme. Zlo nikdy nezabijete zlem. To je asi tak vše," uzavřela Kopřivová.

Vzhledem k Jágrovým sympatiím k Andreji Babišovi postoj Kopřivové nepřekvapil. Nečekaná byla ale délka jejího vyjádření. Sice jsme museli opravit pravopisné chyby a překlepy, ale jinak klobouk dolů za takový literární výkon, Veroniko!

Související články

Další články