Veronika Kopřivová se už mnoho let snaží provozovat funkční e-shop s módními doplňky. Její byznys se však skutečně rozhoupal až v momentě, kdy vyšla na světlo světa zpráva, že chodí s hokejovou legendou Jaromírem Jágrem (45). Svůj obchůdek s přeprodávaným zbožím nazývá Just By Veronika. Což v dnešní době rozhodně nezní originálně. Znáte přece kupříkladu trika od Simony Krainové (44) By Simona?

Veronika momentálně žije tak trochu v začarovaném kruhu. Na jednu stranu si myslí, že je velká podnikatelka, které všechno klape… a na straně druhé pláče nad rozlitým mlékem, protože svůj minipodnik řídí velmi amatérským způsobem (což si nechce přiznat). Jarda jí v tomto také moc pomoci nemůže, protože mimo hraní hokeje pár jeho podniků taky zkrachovalo. Například obří restaurace na Václavském náměstí.

Veroničin obchod funguje pouze na bázi prodeje přes Facebook. S nějakými webovkami si tahle holka nelámala hlavu, protože je přeci mistr světa omeleta. Nicméně když si u ní už něco chcete přece jenom objednat, musíte si vyhledat skupinu Just By Veronika. Bohužel vstupem do této skupiny se ocitnete v naprostém chaosu…

Hned první příspěvek s nabízeným zbožím, který na stránce uvidíte, totiž hlásí VYPRODÁNO. Stejně jako dalších padesát pod ním. Jistě Veronika asi od Jardy slyšela, že Tomáš Baťa lákal své zákazníky na to, že si mají pro dobré zboží pospíšit… nicméně to celé tak trochu nedomysleli…

„Vyprodáno?“ A co si tedy můžete koupit, když nic Kopřivová neprodává?!

Bohužel nikde nenajdete jakýkoliv návod, který by vysvětloval, „jak na to“. Na těchto stránkách vám, jak se říká, nepomůže ani voda svěcená.

Veroničin pokyn ke koupi zní jasně: „Objednávky do zpráv.“ Chraň bůh, aby se jím někdo neřídil! Pokud se totiž namísto do soukromého vzkazu přihlásí nějaká nešťastná zákaznice o zboží v komentáři, Veronika si v tu chvíli nebere servítky! Nedej bože, když pak někdo v absolutním zoufalství vyjádří sebemenší kritiku na podnikatelský um Kopřivové.

„Nespamujte prosím naše stránky, nikdo vám nic nevnucuje, tak to nedělejte ani vy. Nerada bych vás na této stránce zakázala,“ zareagovala Veronika na poznámku jedné zákaznice, která zněla: „Nevím, ale proč si to rovnou neobjednat zde?“ a k tomu přidala odkaz na pravý e-shop Victoria’s Secret.

Je vidět, že Veronika Kopřivová rozhodně nepochází z podnikatelské rodiny. Protože v té by si do života rozhodně odnesla slavnou větu, která zní: “Náš zákazník, náš pán…” Ačkoliv je tato věta neskutečně stará, na aktuálnosti neztratila ani trošku. Verunko, žiješ v kapitalismu… haló, mrkni do Wikipedie, co to znamená!