Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Svatba Bohuše Matuše

Nejnovější kauzy

Veronika Kopřivová se všemi deseti chce procpat do rodiny Jágrů! Jaký je její plán?

Zdroj: Instagram
+ Dalších 76 fotografií
Na Floridu přiletěla posila! Veronika Kopřivová si už elegantně zaháčkovala prvního člena rodiny Jágrů. Vyjde jí to?

Jsou stejně staré a dohromady je spojuje jeden muž, který je u nás považovaný za hokejového boha. V hlavní roli Jaromír Jágr (45), který konečně po půl roce pozval na Floridu svoji neteř Pavlínu Jágrovou, která se živí jako módní blogerka.

Pavlína se netají tím, že se chce už nějaký ten čas stát novou BFF neboli nejlepší kamarádkou přítelkyně svého strýčka Veroniky Kopřivové Jasně, někomu se může zdát legrační, že Jaromírova neteř je stejně stará jak jeho přítelkyně, ale to takhle u bohatých starších pánů zkrátka bývá.

Chvilku po tom, co se Pavlína vzpamatovala z dlouhého letu, vyrazila společně s Kopřivovou fandit strejdovi na tribunu. Je vám snad už teď jasné, že taková velkolepá věc se musela zvěčnit! Taková fotka je v očích Veroniky a Pavlíny cennější jak objevení jeskynní malby pravěkých lidí ve Francii. Jistě, tohle někoho bude minimálně za sto let zajímat.

Sama Veronika Kopřivová si návštěvu mladé blogerky nemůže vynachválit. Konečně se nemusí ničit se slovníkem v ruce a popovídá si s někým dalším po kladensku Zkrátka rodinná idylka za oceánem, jak má být!

Související články

Další články