Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Počasí Extra Host (pořad) MasterChef Česko 2020 SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Veronika Kopřivová se vrátila z Ibizy a vypadá senzačně: Ukázala se na přehlídce, ale doprovod jí opět nedělal Jágr

Veronice to moc sluší!
Zdroj: profimedia
+ Dalších 16 fotografií
Veronika Kopřivová konec srpna strávila na Ibize. Z dovolené přijela do Prahy, kde v rámci Mercedes-Benz Prague Fashion Week navštívila přehlídku značky LaFormela. Doprovázel ji návrhář Jakub Poner. Kde nechala svou lásku Jaromíra Jágra?

Veronika Kopřivová odjela se svými kamarádkami na slunnou Ibizu, kde si užívala nejenom sluníčka, ale také pověstných párty. Hodila všední starosti za hlavu, práci odložila bokem a jela si pořádně zadovádět.

A proč taky ne, Veronika je přece jenom pořád mladá holka, tak proč by čas od času neupustila páru. Po návratu přijela do Prahy mrknout na právě probíhající Prague Fashion Week a musíme uznat, že vypadá opravdu skvěle.

Je vidět, že je pořádně vyřáděná a odpočatá a sluníčko jí přidalo opět na kráse. V šedém modelu odhalila své dlouhé nožky, ale doprovod Verči opět nedělala její láska Jaromír Jágr (45), nýbrž její dvorní módní návrhář Jakub Poner.

Jaromír má momentálně úplně jiné starosti. Na stará kolena pořád neví, kde zakotví. Trochu nám z toho hoch zešedivěl, tak snad nějaké to angažmá nakonec najde. Bylo by načase.

Související články

Další články