Trendy tagy Jana Paurová Extra Host (pořad) Počasí Bohumín

Nejnovější kauzy

Veronika Kopřivová se chová jako spratek: Nasekala pokuty, na které si nemůže vydělat! Jardo, budeš to platit?

Kdo to bude platit?
Zdroj: instagram.com
+ Dalších 33 fotografií
Veronika Kopřivová se chlubí dalším průšvihem. Evidentně jí dal někdo řidičský průkaz omylem, jinak si totiž nedovedeme vysvětlit, proč by platila pokutu za pokutou. Ona sama přiznala, že nasekala svým bezohledným řízením tolik pokut, že se jejich částka pohybuje okolo výplaty průměrného Čecha. Kdo to bude asi tak platit?

Ne nadarmo se říká mluviti stříbro, mlčeti zlato. Tohle přísloví sedí jako ulité na přítelkyni Jaromíra Jágra (44) Veroniku Kopřivovou. Ještě před nedávnem si Veronika stěžovala, že jí zájem médií opravdu leze na nervy a nepřeje si být středem pozornosti.

Zajímavé ovšem je, že proto, aby nešla vidět a všichni ji nechali být, dělá pravý opak. Její dětinské extempore na Instagramu je toho dalším důkazem.

Veronika by se jako přítelkyně Jardy měla také umět chovat. Jenomže teplická kadeřnice není zrovna výkvětem inteligence, takže taková fakta jdou mimo ni. Měla by se chovat jako dáma a prezentovat se na úrovni, ale místo toho na sebe upozorňuje infantilními nesmysly jako malé dítě, které vehementně prosí o pozornost.

V poslední době opět ze sebe vydává perlu za perlou. V současné době si na svůj roztomilý ksicht přidělala v aplikaci Snapchat zajíčka, kterého používají náctileté pipiny, a začala fňukat nad tím, jak hrozné pokuty nadělala.

Samozřejmě na sebe práskla opět všechno a řadu lidí její slova opravdu zarazila. Veronika se dost nenápadně chlubí tím, že výše jejích pokut dosahují průměrného platu Čecha. Řekněme si na rovinu, že Veronika by si na takovou sumu nikdy nevydělala.

Její podivný e-shop určitě nevydělává natolik, aby si mohla bokem dovolit platit pokuty okolo třiceti tisíc. Takže kdo bude tyhle sankce platit? Že by Jaromír Jágr? Nebo si bude muset Veronika odskočit na nějakou tu brigádu?

Související články

Další články