Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Svatba na první pohled 2021

Nejnovější kauzy

Veronika Kopřivová promluvila o novém partnerovi: Bůhví, jak to bude po létě

Zdroj: Instagram
+ Dalších 56 fotografií
EXKLUZIVNĚ
Modelka a podnikatelka Veronika Kopřivová (28) promluvila o svém vztahu s Miroslavem Dubovickým. Je pravda, že se k Mirkovi po rozchodu s Jaromírem Jágrem (47) nastěhovala? A kdy bude miminko? Rozhodující budou prázdniny. Pak se uvidí, co bude po létě. Veronika promluvila pro web eXtra.cz.

Svůdná a sympatická modelka Veronika Kopřivová nezastírá, že je po boku Mirka Dubovického skutečně velmi šťastná. Po rozchodu s Jágrem si to zaslouží a jen kvete.

"Těch spekulací je plno, všichni píšou, jako bychom snad už čekali miminko. Musím se smát a zajímá mě, kde se to bere. Vídáme se spolu a tečka. Více své soukromí komentovat nechci. Nedělejte zase z toho, že čekáme dvojčata. Lidi jsou teď hrozně aktivní a vše hlásí. Teď nás nafotili u dveří a udělali z toho, že už spolu bydlíme. Přitom já mám už dlouho vlastní byt," smála se Veronika s tím, že se jí plánuje budoucnost bez ní. Během léta se uvidí, jak je vztah pevný.

Kopřivová se znovu vrátila k rozchodu s Jágrem. "Já to nechci limitovat, zda jsme se rozešli před tolika a tolika měsíci. Je to prostě naše věc. Jsou věci, které se určitou dobu táhnou a pak člověk na základě toho udělá určité rozhodnutí. Co si budeme povídat, lidí, kteří se rozchází, je dost. My rozhodně nechceme, aby si na nás lidi ukazovali prstem, že se k sobě neumíme chovat. Vždycky nám stály vlasy na hlavě, když jsme viděli, jakým způsobem se lidi rozcházejí a hlavně jak se k sobě chovají a jak to přes média řeší. To je ostuda. U nás se nic takového nestane," slíbila výtečně naladěná Veronika.

O rozchodu s hokejistou Jaromírem Jágrem jsme informovali první Veronika informaci potvrdit nechtěla s tím, že si chrání své soukromí. Později ale Jaromír Jágr informace portálu eXtra.cz potvrdil. Slavný hokejista uvedl, že na Veroniku vzpomíná v dobrém.

DÁLE ČTĚTE:

Jak vypadal rozchod Veroniky a Jaromíra? To najdete zde

Nejlepší snímky nového přítele Veroniky Kopřivové najdete tady

Jakým způsobem se provalilo, že Kopřivová již není s Jágrem? To se dozvíte zde

Související články

Další články