Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Volby 2021 StarDance 2021

Nejnovější kauzy

Veronika Kopřivová promluvila o DÍTĚTI: Už by chtěla miminko, ale má to jeden velký PROBLÉM!

+ Dalších 74 fotografií
Veronika Kopřivová se momentálně rozhoduje mezi tím, jestli se stane mámou na plný úvazek, nebo nejdříve procestuje svět. Je pravda, že Veronika má ještě času dost, poněvadž je mladinká, ale co Jaromír Jágr? Ten už má na otcovství nejvyšší čas!

Veronika Kopřivová, přítelkyně hokejového boha Jaromíra Jágra (45), na jednu stranu už pomýšlí na mateřství, ale na stranu druhou by chtěla ještě cestovat. O peníze se v tomhle případě starat vůbec nemusí, protože Jarda to přece s radostí všechno zacvaká.

Před nedávnem už začala pomalu přemýšlet o miminku, ale nyní na svůj Instagram napsala vzkaz, že touží procestovat svět: "Ještě než budu přebalovat, tak chci procestovat pár kousků světa, skočit padákem, meditovat a vydělat nějaký chechtáky."

Dokud byla Veronika bez Jaromíra, tak si jen stěží mohla dovolit jednu dovolenou ročně, natož aby procestovala celý svět. V současné době se už nemusí točit kolem tyče, aby vydělala nějaké ty chechtáky, a věnuje se pouze svému internetovému obchůdku.

Takže momentálně záleží na tom, jak se s Jaromírem domluví. Hokejista už má přece jenom věk, kdy by do toho mohl praštit, protože přece jenom nechce být starým tatínkem. Takže buď ještě počká, než se jeho milovaná Verunka dostatečně nacestuje, anebo pověsí hokejovou kariéru na hřebík a bude se starat o mrně, zatímco Veronika bude cestovat.

Související články

Další články