Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jana Paurová Extra Host (pořad) Počasí Bohumín

Nejnovější kauzy

Veronika Kopřivová prodává oblečení, které vypadá jako HADRY z TRŽNICE! Jsou to vůbec originály?

Co si o tom myslíte?
Zdroj: instagram.com
+ Dalších 32 fotografií
Veronika Kopřivová se už nějakou chvíli věnuje svému internetovému obchodu s oblečením. Její podnikání jí jde tak průměrně, ale na uživení to určitě není. Ale to Veronika přece nepotřebuje. Jejím hlavním povoláním je být reprezentativní přítelkyní Jaromíra Jágra. Modely, které Veronika prodává, působí na obrázcích dost lacině. Jsou to vůbec originály?

Přítelkyně Jaromíra Jágra (44), Veronika Kopřivová, nechce před veřejností vypadat jako holka, která se nechá živit svým bohatým přítelem. Vzhledem k tomu, že Veronika není zrovna výkvětem inteligence, její kariéra modelky skončila u tyče v Německu a řemeslem, ve kterém je vyučená, se živit nejspíše nebude, tak se rozhodla, že znova oživí svůj internetový obchod s hadříky.

Její „obchůdek“ můžete na Facebooku najít pod názvem Just By Veronika. O všech modelech, které prodává, pravidelně informuje své fanoušky na Instagramu.

Kromě oblečení, které tam prodává, nezapomene nikdy zmínit, jak je tahle práce náročná a jak moc ji vyčerpává. Před několika měsíci sklidila obrovskou kritiku za to, když začala fňukat, že ji z té těžké práce odvezli. Veronika totiž během jednoho dne musela vyřídit před padesát adres, což je pro přítelkyni Jaromíra Jágra naprosto vyčerpávající činnost.

Přitom pravda byla úplně někde jinde. V tom případě se už nemůžeme divit, že by bývalá striptérka nezvládla profesi kadeřnice, protože tahle práce je přece jenom trochu náročnější, než mačkání na klávesnici a balení balíčků.

Ovšem když se podíváme na modely, které Veronika prezentuje a prodává, nemůžeme se zbavit dojmu, že vypadají příliš lacině a budí dojem, že je Veronika hromadně skupuje někde na tržnici.

Jsou její modely vůbec originální? Suma, za kterou je prodává, by tomu odpovídala. Odpovídá tomu však i kvalita oblečení? Na první pohled rozhodně ne. Materiál na obrázku nebudí ten nejkvalitnější dojem. Modely na fotkách vypadají jako ty, které si kupují vesnické holky na tržnicích, aby si připadaly světově.

Zájem o její oblečení je průměrný. Veronika nepřišla s ničím novým na trh, čím by okouzlila davy dívek a žen. Ale musíme jí nechat fakt, že dělá alespoň něco.

Související články

Další články