Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Nela Slováková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Veronika Kopřivová pro eXtra.cz vysvětlila nechutnou konverzaci o Jágrově rodině: To jsem nepsala já! Útočí na mě zakomplexovaný a mstivý člověk!

Někdo nechutně útočí na přítelkyni Jaromíra Jágra Veroniku Kopřivovou.
Zdroj: archiv, Instagram
+ Další 2 fotografie
Do redakce eXtra.cz přišla facebooková komunikace, která podle pisatele pochází od Veroniky Kopřivové. Psát si údajně měla se svojí kamarádkou o tom, jak sbalila Jágra, jaký je v posteli a jak se bude mít jako v bavlnce. Celá komunikace sice působí na první pohled věrohodně, ale podle Veroniky Kopřivové je to jen útok na její osobu. Co redakci eXtra.cz Kopřivová sdělila? Zdá se, že se jí někdo mstí!

Na přítelkyni Jaromíra Jágra Veroniku někdo ostře zaútočil. Nejspíš jí závidí její životní štěstí a nemůže to rozdýchat – psali jsme ZDE.

Veroniku Kopřivovou jsme oslovili s tím, že jde o nechutný útok na její osobu, a předali jí mail, který do redakce došel. Bylo jasné, že uvede, že tohle skutečně ona nepsala. Co k nechutné konverzaci Jágrova přítelkyně sdělila?

„Dobrý den, jojo tuhle kravinu už jsme s přítelem četli :) Během pár minut Vám můžeme udělat taky konverzaci pod Vaším nebo jakýmkoli jménem a napsat tam co chceme :)) Kamarádky nemám a když už mám, tak znají moje vyjadřování, smajlíky, které používám a slova, kterýma se vyjadřuji a ne tuhle kravinu plnou smajlíků, nevhodných výrazů, lží a chyb, kterou psal očividně velice zakomplexovaný člověk. Nevím proč mě tímhle zatěžujete, dělejte si s tím co chcete, ale akorát bude redakce opět chytrým lidem pro smích. Protože v dnešní době Vám tohle udělá kdokoli různýma způsobama, založením falešného profilu/grafická změna, atd,“ uvedla pro eXtra.cz Kopřivová.

Položili jsme Veronice doplňující dotaz, zda ví, kdo na ni takto nechutně zaútočil. Má Veronika tušení, o koho jde?

„Nemám, ale těch lidí bude určitě hodně. Možná to je nějaká zhrzená holka, protože vyspělá žena by takové výlevy/výrazy nepoužívala, nebo zhrzený kluk. Každopádně mě to nezajímá a pídit se po tom nehodlám, na rozdíl od dotyčného mám šťastný život. Máme zdroje, takže jsme to četli někdy koncem června. Zveřejněte si co chcete, chápu, že se extra musí nějak živit, nashledanou,“ napsala Veronika do redakce.

Útok na Veroniku je velmi dobře promyšlený, konverzace vypadá hodně reálně. Kdo toho ale byl schopný? Pokud víte, kdo za útokem na Veroniku stojí, ozvěte se buď Veronice nebo k nám do redakce na e-mail redakce@extra.cz.

SLEDUJTE EXTRA.CZ, PŘINESEME JIŽ BRZY DALŠÍ PODROBNOSTI!

Související články

Další články