Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Nela Slováková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Veronika Kopřivová předvedla bříško: Bývalka Jaromíra Jágra se výmluvně zakulatila

Zdroj: Instagram
+ Dalších 6 fotografií
ZÁHADA
Dala si pořádnou porci jídla nebo je snad za tím něco víc? Veronika Kopřivová (28) je už pár měsíců zamilovaná do fešáka, sportovce a modela Miroslava Dubovického (28). Nyní se pochlubila velkým bříškem. Že by se pomyslně přesunuli na další metu?

Veronika na svém Instagramu sdílela fotky a video, v němž ukazovala, jak vypadá její bříško po jídle s mnoha chody. Kdo někdy viděl fotky jejího vypracovaného pupíku, ten ale ani nechce věřit tomu, že by se tahle štíhlá kráska dokázala takhle kvalitně vyjíst.

Nášup

„Když přijdeš na brunch a máš zapnutý pásek tady… a když odcházíš z brunche,“ napsala k fotce krásná podnikatelka.

„Začala jsem skromně, nadýchanou omeletou a pokračovala přes krevety, kaviárové tousty, humr, benedikt se slaninou až po palačinky, vafle, ovoce a další mini dezertíky. Pásek jsem povolila o dvě dírky a pak jsem se odkutálela domů,“ připsala Veronika Kopřivová ke svému zážitku.

Neprozradila ale spíš něco, co zatím prozrazeno být nemělo? Její láska tvrdí, že ne.

Tvrzení

„Je napapaná. Byl to vážně skvělej brunch, kdo neodešel s takovým bříškem, jako by tam nebyl,“ napsal nám Miroslav Dubovický se smajlíky.

Kdyby to ale jednou nebyl jen jídlem nafouknutý pupík, nemuselo by jít o vůbec špatnou věc! Veronice by se sice nenarodily žádní noví Jágrové, ale ani děcka tohoto snového páru by nemusela být od věci. Minimálně by zdědila krásu mamince a svaly a smysl pro humor po tatínkovi…

Související články

Další články