Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Svatba na první pohled 2021

Nejnovější kauzy

Veronika Kopřivová otevřeně: Vztah s Jágrem jsem ukončila já

Zdroj: Showpix
+ Dalších 25 fotografií
ROZCHOD ROKU
Zprávu roku máme za sebou, stále má ale dozvuky. Jak web eXtra.cz jako první informoval, Veronika Kopřivová (28) už delší dobu nerandí s Jaromírem Jágrem (47), což oba po sérii našich článků nakonec potvrdili. Nyní se majitelka obchodu s oblečením ozvala do naší redakce a přidala podrobnosti o jejím momentálním vztahu s hokejovým bohem.

Veronika Kopřivová se zpožděním reagovala na náš čtvrteční dotaz (kdy aféra s rozchodem vypukla). A dala jasně najevo, že to skutečně byla ona, kdo dal komu kopačky.

„Jak už jsem uvedla na svém Instagramu, s Jaromírem spolu už nějakou dobu nežijeme. Vztah jsem ukončila z důvodů, které jsou pouze mezi námi. Dříve jsme to nezveřejňovali také z našich soukromých důvodů. Jsme v kontaktu a vycházíme spolu dobře i přesto, že už si každý žije to svoje,“ napsala do redakce eXtra.cz Veronika.

I když Jardu pustila k vodě, jsou z nich stále kamarádi.

Nová láska

Zkusili jsme se napřímo zeptat i na její vztah s Miroslavem Dubovickým. Veronika ale soukromí dál střeží: "Vídáme se spolu a tečka. Více své soukromí komentovat nechci. Nedělejte zase z toho, že čekáme dvojčata. Lidi jsou teď hrozně aktivní a vše hlásí. Teď nás nafotili u dveří a udělali z toho, že už spolu bydlíme. Přitom já mám už dlouho vlastní byt,“ smála se Veronika

I její nový kluk s ní drží basu a k ničemu se nechce vyjadřovat. Tak ať jim láska jenom kvete!

Související články

Další články