Trendy
válka na Ukrajině Survivor 2024 Iveta Bartošová Survivor 2024 - aktuálně

Veronika Kopřivová otevřeně o těžším porodu i popraskaných bradavkách

Nyní už jsou šťastná a krásná rodinka.
Zdroj: Se souhlasem V. Kopřivové
+ Další 2 fotografie
Otevřená zpověď

Stále čerstvá maminka Veronika Kopřivová (30), která na konci května porodila holčičku Ellu, na sociálních sítích odpovídala na otázky ostatních uživatelů. Některé byly velmi intimní, ale ani ty se nebála upřímně zodpovědět. Co o svém těhotenství, porodu a následných proměnách na těle prozradila? 

Bývalá přítelkyně hokejisty Jaromíra Jágra (49) Veronika Kopřivová porodila krásnou holčičku na konci května. Se svým partnerem Miroslavem Dubovickým ji pojmenovali Ella a Veronika hned po porodu říkala, že musel proběhnout císařským řezem a dost se protáhl. „Vzhledem k tomu, že mi praskla voda a já byla stále zavřená jako Pandořina skříňka a porod vůbec nepostupoval i přes několik vyvolávaček, nešlo to bohužel jinak,” vysvětlila Kopřivová.

Na Instagramu Veronika pobídla lidi, aby se jí ptali na jakékoliv otázky a ona na ně odpoví. Mnoho z nich bylo velmi intimních, ale ani to Kopřivovou nezastavilo. Někdo se jí zeptal, co ji po porodu nejvíce zaskočilo, načež odpověděla: „Jizva mě nebolela, břicho šlo cítit cca 4 týdny, bylo to občas nepříjemné, ale nic, co by se nedalo. Jo a vlastně první týden chození na záchod, to bylo teda něco nepříjemnýho. Jak se močák vyprazdňoval, tak jsem cítila v břiše velký tlak, jak se tam vše posouvá, strašidelný, ale žádná velká bolest, spíš chvilková nepříjemnost.“

Přibrala 17 kilo!

Novopečená maminka prozradila také to, že během těhotenství nabrala sedmnáct kilo. Prý jí zbývá shodit už jen osm kilo, ale pocitově jí přijde, že by měla shodit ještě minimálně dvacet. „Horší pro mě je ta 'rozkydlost' než kila, ale chce to asi čas,“ upřesnila.

Na otázku, co ji ještě po porodu zaskočilo, bylo kojení. Je to prý veliká alchymie a stále se jedná o tabu téma ve společnosti. „Několikrát prasklé bradavky/ragády a akutní zánět prsu, to bylo fakt hodně bolestivé,“ popisovala nepříjemné zážitky. Na druhou stranu dodala, že člověk během toho pozná jiný druh lásky.

Bolestná zpověď Moniky Binias: S o 24 let mladším Petrem přišli o dítě. Bojovala i s tchyní

Související články

Další články

Nejnovější kauzy