Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Volby 2021 StarDance 2021

Nejnovější kauzy

Veronika Kopřivová o náročném těhotenství: Bylo to strašné, bála jsem se, že to potrvá věčně

Veronika Kopřivová o náročném těhotenství: Bylo to strašné, bála jsem se, že to potrvá věčně
Zdroj: Profimedia
stav
Modelka a podnikatelka Veronika Kopřivová (29) prožívá se svým partnerem Miroslavem Dubovickým (29) krásné období. Veronika nedávno oznámila, že je těhotná a její partner pro eXtra.cz prozradil, že skóroval hned na první pokus. Těhotenství ale provázely i krutější chvíle, o kterých se budoucí maminka rozpovídala.

Expartnerka hokejisty Jaromíra Jágra (49) Veronika Kopřivová se nedávno na Maledivách svěřila, že čeká s přítelem Miroslavem Dubovickým miminko. Ten pro redakci eXtra.cz přiznal, že s otěhotněním komplikace ani zdaleka neměli. "S Veronikou jsme letěli na dovolenou do Řecka na ostrov Santorini. Tam se vyloženě nabízelo, že by bylo fajn se o dítě pokusit, ale vůbec nic jsme si od toho neslibovali. A povedlo se hned napoprvé. Bezpečně tak víme, kdy to proběhlo," svěřil se budoucí tatínek.

Náročné těhotenské stavy

Jak už to tak u některých nastávajících maminek bývá, ani Veronice se nevyhnuly stavy nevolnosti. Dokonce se přiznala, že se jí Míra nemohl pomalu ani dotýkat. "Pocit nevolnosti je za mě slabé slovo. Nejhorší to bylo 5-9 týden, to jsem byla doslova ležák. Nemohla jsem jídlo ani cítit, bylo mi blivno i z čajů a vody. Do jídla a pití jsem se nutila a ani to někdy nešlo. Cítila jsem se strašně jak po psychické, tak fyzické stránce. A hlavně to trvalo celé dny, takhle mě nepoložila snad nikdy žádná nemoc a bála jsem se, že to bude trvat věčně," přiznala na sociálních sítích.

Partnera jsem nemohla slyšet dýchat

Miroslav je pro Veroniku velkou oporou, a nevzdával to, ani když ho nemohla ani cítit. "Pomáhal mi, byl oporou a neměl to vůbec lehké. Uklízel, nesměl moc mluvit, nahlas dýchat a tak," svěřila se úsměvně. "Nemohla jsem cítit ani vůně, které jsem měla nejradši, takže měl zákaz se vonět. Nesměl se na mě lepit a objímat, potřebovala jsem kolem sebe prostor k dýchání, ale když jsem si večer umanula, že mám na něco chuť, tak sedl do auta a jel," dodává.

Související články

Další články