Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Svatba na první pohled Počasí

Nejnovější kauzy

Veronika Kopřivová o dovádění v ložnici: S Jardou někdy nespím!

+ Dalších 63 fotografií
Přítelkyně Jaromíra Jágra šla s pravdou ven! Jak to mají se společnou postelí? A kde je vlastně problém?

Kdo by to byl řekl. Zamilovaný hokejista Jaromír Jágr (45) se podle všeho se svojí přítelkyní Veronikou Kopřivovou (25) v jedné posteli příliš nesetkává. Že vám to připomíná film pro pamětníky, kde páry sdílely lože jen na intimní chvilky a pak se odebraly k sobě do svých ložnic? Ano, je tady určitá podobnost. A jak se říká, starého psa novým kouskům nenaučíš.

Jarda se jakožto útočník týmu Florida Panthers a zároveň druhý nejproduktivnější hráč historie NHL čas od času v úplné noční tmě sebere a vyrazí sám na již legendární noční trénink do hokejové haly. A když už je přeci jenom doma, potřebuje absolutní klid na spánek před dalším náročným dnem plným špičkových sportovních výkonů. To Veronika musí absolutně respektovat, a proto jsou například zapnutý notebook či telefon ve večerních hodinách v ložnici přísně zakázány.

Veronika se nedávno svěřila skrz sociální sítě a prozradila, že někdy objednávky na módní zboží, které prodává z Ameriky do Čech, vyřizuje až do nočních hodin. Následně na sociální síti vystavila fotku ze záhadného pokojíku s jednolůžkem.

„Moje nová dečka v pracovním pokojíčku. Když pracuji dlouho do noci, zalezu si do postele s notebookem,“ prozradila Veronika.

Tak to se asi paní Jágrová malých vnoučátek sotva dočká

Související články

Další články