Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Veronika Kopřivová neustála kritiku a kope kolem sebe jako děcko: CHTĚLI MĚ POŠKODIT, TU FOTKU VYBRALI SCHVÁLNĚ MIZERNOU!

U fotky se nejdřív hrdě fotila, teď na ni nadává.
Zdroj: profimedia.cz
+ Dalších 9 fotografií
Ta holka si snad nevidí do pusy. Nejdříve si přítelkyně Jaromíra Jágra (44) Veronika Kopřivová (25) hrála na hvězdu světových kvalit, ale když místo obdivu sklidila jen posměch, tak najednou obrátila. Dokonce obvinila organizátory charity, že za všechno mohou oni, a ostudu se snaží hodit na ně!

Když minulý týden bývalá striptérka dorazila do Prahy na charitativní večer Sacre Coeur Night 2016, kde byla za hlavní hvězdu, tak všichni kolem ní kmitali jako kolem světoznámé modelky. Jenže nakonec se ukázalo, že to byla hodně špatná volba na nesprávného koně a nejenže se na charitu z její fotky vybralo směšných 30 tisíc, tak teď bude vinu házet na chudáky organizátory.

„Nelíbí se mi, je to moje nejhorší fotka ever, vizážistka, kadeřnice atd. taky koulela očima. Fotku, která byla vybrána, jsem viděla až na přehlídce, byla jsem rozčertěná, protože i backstage fotky byly lepší a toto byl jeden z nejhorších outfitů, necítila jsem se v tom, čekala jsem, že se vybere úplně něco jiného. Nemohu soudit, kdo je amatér a kdo není, a rozhodně ani nechci, každý má jiný vkus, do práce fotografa nemám co kecat,“ napsala Veronika redaktorce Blesku, když si z ní utahovala, že opět vypadala jako holka z hampejzu.

Jenže místo toho, aby Kopřivová přiznala, že tohle představení se vážně nepovedlo a bylo to hlavně kvůli její neprofesionalitě, kdy si na modelku opravdu může jen hrát, ale výsledek byl dost děsivý. Sám fotograf nevěří vlastním očím, co se z dobročinného večera stalo za frašku.

Je natolik naštvaný, že nemůže Veronice přijít na jméno. Nechápe, že si najednou začala stěžovat, i když je stála přes 300 tisíc korun. Všichni se diví, že holka od tyče radši není zticha, ať tu trapnou situaci ještě neprohlubuje, ale to už by na její intelekt asi bylo až moc.

Související články

Další články