Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Počasí Extra Host (pořad) MasterChef Česko 2020 SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Veronika Kopřivová na pláži zahodila horní díl plavek: FOTO UVNITŘ

Zdroj: instagram
+ Další 2 fotografie
žhavé foto
Bývalá přítelkyně Jaromíra Jágra (47) šla s kůží na trh. Veronika Kopřivová (28) odhalila téměř vše. Nechala se vyfotit na pláži nahoře bez.

Veronika Kopřivová, která se proslavila především díky tomu, že randila s hokejovou legendou Česka Jaromírem Jágrem (47), přidala na sociální síť opravdu žhavou fotku.

Veronika se nechala vyfotit na pláži v Miami, což není nijak neobvyklá záležitost. Jenže tentokrát Verča ukázala téměř vše. Na snímku pózuje bez horního dílu plavek a ačkoliv stojí zády, rozhodně fotkou nenechala nikoho v klidu. Fotku, kde Kopřivová pózuje na pláži, naleznete ve fotogalerii.

Před nedávnem bylo o Veronice hodně slyšet, protože byl oficiálně oznámen její rozchod s Jágrem. Veronika rázem nato ukázala nového přítele, kupodivu také sportovce. Hokejku Jágra vyměnila za mladšího Miroslava Dubovického. Ten se kromě kickboxu živí i modelingem.

Související články

Další články