Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Veronika Kopřivová na dovolené opět bez Jágra! Kde se vystavovala tentokrát?

Zdroj: instagram
+ Dalších 9 fotografií
Jardova láska
Modelka a přítelkyně hokejové legendy Jaromíra Jágra (46) Veronika Kopřivová (27) opět odletěla za teplem bez své lásky. Zase své žhavé tělíčko, na kterém denně maká, vystavila v odvážných plavkách. Kde si půvabná blondýnka užívá tentokrát?

Veronika Kopřivová se snaží být soběstačná a nezávislá na svém partnerovi, hokejové legendě Jaromíru Jágrovi (46). Všichni ji totiž od začátku označovali za zlatokopku, která prahne po jeho majetku a penězích, ale blondýnka dokazuje opak!

Tvrdě maká na svém e-shopu, kterému se nadprůměrně daří. A právě díky tomu má spoustu pracovních cest do zahraničí, kde fotí kousky, které se dostanou do prodeje. Kromě toho si ale také umí udělat čas na sebe samotnou a užít si dovolenou.

Delší dobu se spekulovalo, zdali pár nemá menší krizi, jelikož Veronika téměř pokaždé dovolenkuje bez své polovičky, ale zdá se, že je vše v naprostém pořádku a nedávno se dokonce spolu ukázali na společenské akci v Praze.

Co se ochladilo, Veronika okamžitě zabalila kufry a odjela na dovolenou do Izraele, kde, jak sama prozradila, je poprvé a náramně se jí tam líbí. Vystavila své zatraceně sexy tělíčko v odvážných zelených plavkách. Celá fotografie se nachází v galerii.

„Nádherný den v Jeruzalémě pro mě byl velmi emotivní. Procházet se po místech, kudy kráčel Ježíš, projít jedinou originální křížovou cestu. Navštívit nejsvětější místo křesťanství Chrám Božího hrobu, který je na místě Ježíšova ukřižování i zmrtvýchvstání. Stát u Zdi nářků a vidět stovky lidí různých kultur, jak se modlí. Tohle všechno pro mě byl opravdu největší duchovní zážitek. Jsem vděčná a šťastná,“ popsala svá zážitky Veronika.

Související články

Další články