Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy koronavirus Extra Host (pořad) Počasí požár v Bohumíně

Nejnovější kauzy

Veronika Kopřivová měla štědré Vánoce: Kdo ji OBDAROVAL DVĚMA MILIONY?

Dostala opravdu dva miliony?
Zdroj: Instagram
+ Dalších 46 fotografií
Někdo dostane nový mobil, notebook, auto, jiný zase dva miliony. Někdo holt moc dobře věděl, že Veroniku Kopřivovou nepotěší jen tak nějakým darem, a tak jí dal rovnou dva miliony. Kdo vymyslel takto originální dárek?

Veronika Kopřivová (25) je holka náročná. Když přijela do Čech, nechala se opečovávat jako topmodelka a herecká hvězda v jedné osobě. To, že její návštěva Prahy byla průšvih, je věc druhá. Pro teplickou rodačku bylo spíše hlavní, že přiletěla první třídou.

Vánoce samozřejmě trávila na Floridě s Jaromírem Jágrem (44). Ten momentálně exceluje v NHL a připisuje si jeden bod za druhým. Veronika samozřejmě, jak je jejím zvykem, Vánoce hodně medializovala prostřednictvím Instagramu.

Pochlubila se i velmi luxusním dárkem. Ten nejen pobavil, ale šokoval, i když jen na první pohled. Když se totiž podíváme dobře, zjistíme, že se jedná pouze o překryté bankovky tisícové a dvoutisícové hodnoty. No, to si Verunka teda na moc nepřišla…

Související články

Další články