Trendy
Výměna manželek 2024 Sedm schodů k moci eXtra na Ukrajině Oktagon 54 Survivor 2024

Veronika Kopřivová má po operaci. Partnerovi do Dubaje poslala vzkaz z nemocnice

Veronika Kopřivová je šťastná maminka.
Zdroj: Se souhlasem Veronika Kopřivová
+ Další 4 fotografie
Vzkazy

Influencerka a bývalá partnerka Jaromíra Jágra Veronika Kopřivová (31) je momentálně v nemocnici. S partnerem a jejich společnou dcerkou měla naplánovanou dovolenou v Dubaji, ovšem vše je nakonec jinak. Do Dubaje odletěl Miroslav Dubovický (31) s dcerou a jeho rodiči sám, zatímco Kopřivová se uzdravuje, jak informovala na Instagramu.

Původně plánovala, že si užije sluníčko a vodu, ovšem vše je nakonec jinak. Veronika Kopřivová leží v nemocnici, zatímco její partner Miroslav Dubovický i s dcerkou a jeho rodiči odletěli na dovolenou do slunné Dubaje.

Do instagramových stories přidala Kopřivová fotografii snoubence i dcerky a napsala: „Tady už si někdo užívá dovolenou... A mamka se mezitím dává dohromady. Pak už bude zase hej a budeme si užívat.“ Kvůli čemu se nachází v nemocnici, to nepřiblížila. Na svůj Instagram následně přidal narážku i Míra, který k fotografii s dcerou napsal: „Je libo zmrzlinka? Mám pocit, že dnes si dá nejenom za maminku.“

Tvoří ještě pár?

Nějakou dobu se navíc spekuluje, že Veronika už s Mirkem netvoří pár, a tato dovolená k tomu rozhodně lepší světlo nepřidává. „Já jen jestli si teď procházíte nějakým obdobím, tak to zvládnete, vždycky to zvládneme. Ve finále nikdy není tak hrozně, aby nemohlo být ještě hůř. Já vím, útěcha na hov*o, co, taky mě to nepovzbudilo, ale to je život,“ naznačila Veronika Kopřivová, jak uvedl deník Blesk.

Eva Podzimková o odmítnutí postelových scén: Přijdu si stará, je to trapné, říká

Související články

Další články

Nejnovější kauzy