Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Tomáš z Brna

Nejnovější kauzy

Veronika Kopřivová LŽE: Světice, která neví, co je absint, pije jak starý NÁSOSKA!

+ Dalších 43 fotografií
Veronika Kopřivová si opět nevidí do svých úst. Nedávno do éteru strašně hlásala, že k alkoholu nemá absolutně žádný vztah. No a neuteklo zase tolik času a Veronika umístila na svůj Instagram fotku, kde nasává víno a tvrdí, že bez alkoholu nemůže koukat na hokej. Veroniko, už si pro jednou rozmysli, co budeš do světa hlásat.

Veronika Kopřivová byla opět načapaná u další své lži. Není to tak dlouho, kdy tahle světice o sobě prohlašovala, že neví, co je to absint, body shot a vůbec se alkoholu ukrutně bránila. Přitom už kdysi ji usvědčily fotky z mládí, na kterých bylo evidentně vidět, že Verunka si ráda vypije.

Než potkala takhle neúspěšná finalistka Miss a bývalá striptérka svého milionového Jaromíra Jágra (44), uměla si život pořádně užít. Jak je poznat z jejích fotek, vždy měla ráda kolem sebe pánskou společnost a alkoholu se rozhodně nebránila.

Jenomže divoký život plný alkoholu a nezřízených party si nemůže po boku Jaromíra Jágra dovolit. Házela by tím špatné světlo na hokejového boha a sama by nevypadala vedle svého partnera reprezentativně

Bohužel Veronika Kopřivová má v oblibě věci naprosto fabulovat. Když se začala objevovat po boku Jardy, stala se z ní naprostá světice a puritánka. Najednou bylo pro ni slovo alkohol sprostým výrazem a přilnula k Bohu jako pěst na oko.

Problémem Veroniky je, že neoplývá kdoví jakou inteligencí, tudíž to dělá natolik okatě, že je všem pro smích. Nyní se opět perfektně zesměšnila Abstinentka vyvěsila na svém Instagramu fotku s vínem a k ní připsala: "Díky hokeji jsem začala pít alkohol. Bez sklenky vína ty poslední zápasy nějak nezvládám. Snad se z toho vyhrabem."

Veronika Kopřivová začala nasávat jako starý násoska a jejím pohádkám o tom, jak nepije alkohol, už nikdo nevěří.

Související články

Další články