Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Volby 2021 StarDance 2021

Nejnovější kauzy

Veronika Kopřivová krátce před porodem utratila 3 a půl milionu úspor: Za co a proč ještě dluží balík

Zdroj: Profimedia.cz
PENÍZE
Veronika Kopřivová (29) se nedávno i s přítelem Miroslavem Dubovickým (29) přestěhovali do nového bytu, bývalka Jaromíra Jágra (49) se jím chlubila i na sociálních sítích. Už ale při vší své skromnosti neuvedla, že bydlení ji stálo ranec, větší část ale byla schopná našetřit sama. Známe přesné sumy.

Veronika Kopřivová ve svém

„Hurááá, konečně jsem si koupila vlastní byt. Odvaha jít si za svými sny a trávit dny, svátky a víkendy prací mají smysl. Vždy jsem si přála smysluplně investovat peníze do vlastního bydlení. Je mi líto, že jsem to neudělala už dřív, ale vše má asi svůj čas,“ prozradila začátkem února Veronika Kopřivová

A suchá čísla jí dávají za pravdu. Redakce eXtra.cz prozkoumala její kupní smlouvu ze 14. října 2020, která ukazuje, že bývalá láska nejznámějšího českého hokejisty vůbec nemlžila.

Rozšoupla se

Byt, který si Veronika pořídila, má celkovou podlahovou plochu 55,3 m2 a nachází se v 2. nadzemním podlaží domu. Kromě toho může krásná podnikatelka využívat i terasu o podlahové ploše 33,3 m2 nebo sklep v druhém patře. Naopak o garážové stání zájem neměla.

Cena bytu byla 6,19 milionu korun a zde možná Veronika mnoho lidí překvapí. Vzala si sice u České spořitelny úvěr, ale nikoli na téměř celou sumu, jen částečný, na 2,69 milionu korun. Je vidět, že e-shop s „hadříky“ jí šlape a umí se dobře otáčet, proto mohla 3 a půl milionu dát ze svého.

Hnízdečko lásky

Její nové hnízdečko lásky (2+kk) se může chlubit průměrně velikým obývákem s kuchyní (26,58 m2) a ložnicí o velikosti 16,9 m2.

Rezidenční dům, v němž těhotná expřítelkyně Jaromíra Jágra bydlí, je novostavba zpřístupněná v říjnu 2019 a nachází se na hlavní rušné třídě nedaleko pražského Anděla.

Ideál pro miminko

Hned za domem je ale jeden park a přes dvě silnice další. Tramvají, která zastavuje nedaleko domu, je za pár minut v obchodním centru a v blízkosti desítek restaurací, kina, lékařů a podobně.

Vypadá to, že vybrala místo, kde se škvrněti, jež čeká s Miroslavem Dubovickým, určitě bude líbit. Její partner mimochodem ve smlouvě ani na katastru nemovitostí uvedený není. Kopřivová je evidentně samostatná dívka, která nepotřebuje žádného sponzora.

Zase se bude stěhovat

Dlouho tu ale asi nezůstanou.

„Mám v plánu tady bydlet tak 2-3 roky a následně byt třeba pronajímat. Jsem ráda, že tuhle radost s vámi mohu sdílet, ne z důvodu chlubení, ale sdílené radosti a motivace. Věřte si. Běžte a tvrdě s láskou pracujte na svých snech,“ uvedla Veronika Kopřivová.

Související články

Další články