Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Kobe Bryant koronavirus Čína Počasí

Nejnovější kauzy

Veronika Kopřivová je modlou pro české ženy i celebrity! Zadeček jí závidí všechny

Líbí se vám?
Zdroj: instagram
+ Dalších 26 fotografií
Veronika Kopřivová (27) svými fotografiemi z cest pořádně provokuje, a to nejen mužskou část fanoušků, ale také ženskou! Kromě dam, které ji sledují, jí poklony skládají i známé tváře z Česka, které Veronice závidí podle nich dokonalou postavu. Líbí se vám také?

Veronika Kopřivová kromě svého e-shopu pořád cestuje a užívá si dovolenou se svojí láskou Jaromírem Jágrem. Společně cestují napříč Amerikou a momentálně si užívají v Las Vegas, kde si Veronika vyfotila již několik žhavých fotek.

Její fotografie v plavkách nadzvedávají ze židlí nejen běžné smrtelníky, ale také celebrity! Její vypracované tělo obdivuje A.n.d.u.l.a, která dokonce k fotografii, kde Verča klečí s drinkem v ruce na jachtě, napsala: „Teda Verčo,“ a přibližně sto smajlíků se srdíčky.

Martina Pártlová označila Veroničinu fotografii, že se jí líbí, ale komentář si odpustila. Spousta smrtelníků si ale myslí opak, Veronika jim přijde až moc vyhublá a její vzhled je podle nich nezdravý a ne velmi pohledný.

Zdá se, že je ale úplně jedno, zdali se Veronika někomu pozdává, nebo nikoliv, ona sama se zřejmě cítí dobře tak, jak je a Jarda Jágr (46) je určitě také rád, že má vedle sebe tuhle sexy kočičku. A ruku na srdce holky, která by nechtěla mít hezkou postavu a pekáč buchet na břiše?

Související články

Další články