Trendy tagy Extra Host (pořad) Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Veronika Kopřivová a její svatba: Miroslav Dubovický se svěřil s detaily pohádkové veselky

Zdroj: archiv M. Dubovického
+ Dalších 5 fotografií
RADOST
Veronika Kopřivová (29) a její přítel Miroslav Dubovický (29) nedávno oznámili, že se stanou rodiči, nyní už je prakticky jisté, že se poměrně brzy stanou i manželi. Co o tom sportovec, podnikatel a model prozradil eXtra.cz?

Veronika Kopřivová se dočká svatby

Veronika Kopřivová bude už za pár měsíců maminkou a při troše štěstí se brzy dočká i zásnubního prstýnku.

„Ani jsme nečekali, že se nám početí povede tak rychle. Proto jsme přeskočili žádost o ruku a svatbu. Ale určitě s tím počítám,“ prozradil eXtra.cz Miroslav Dubovický, o němž jeho budoucí nevěsta řekla, že bude dokonalý táta.

Těšení se na rodinu

„Možná se to nezdá, ale jsem vyloženě rodinný typ. Děti mám moc rád a jsem fixovaný na svou rodinu. Na roli táty se neskutečně těším, budu přebalovat a tak,“ říká dojemně.

„A svatby se už taky nemůžu dočkat. Teď je ale zvláštní doba a když už, tak chci, aby to měla Verča hezké. Chci to udělat tak, abychom si to užili oba,“ svěřil se nám.

Miroslav Dubovický uspěl napoprvé

Bývalá přítelkyně Jaromíra Jágra (49) měla to štěstí, že když se se současným partnerem rozhodli mít dítě, uspěli hned napoprvé.

„S Veronikou jsme letěli na dovolenou do Řecka na ostrov Santorini. Tam se vyloženě nabízelo, že by bylo fajn se o dítě pokusit, ale vůbec nic jsme si od toho neslibovali. A povedlo se hned napoprvé. Bezpečně tak víme, kdy to proběhlo,“ sdělil nám už dříve trochu stydlivě nastávající tatínek.

Související články

Další články