Trendy tagy Petr Kellner Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Veronika Kopřivová a její šílený strach o Jaromíra Jágra: Musela bych být opravdu sprostá

+ Dalších 102 fotografií
Po zápase WSM ligy mezi Kladnem a Havířovem musel být hokejový šampion Jaromír Jágr (46) převezen do nemocnice. Byl totiž sražen svým protihráčem Markem Sikorou (31) a jeho zranění bylo vážné. Přítelkyni Veroniku Kopřivovou (26) tenhle střet opravdu vyděsil, a proto se nezdráhala k celému incidentu vyjádřit na sociálních sítích.

Zápas mezi Kladnem a Havířovem neskončil pro hokejovou legendu Jaromíra Jágra (46) vůbec dobře. Po střetu s protihráčem Markem Sikorou musel být převezen na ošetření do nemocnice, kde mu následně doktoři diagnostikovali otřes mozku

Jaromír se snažil u pravého mantinelu krýt puk a jeho protihráč Sikora jej zezadu narazil na mantinel. Náraz musel být opravdu velký, protože hokejová hvězda zůstala ležet bezvládně na zemi. Nakonec se z posledních sil dokázal Jágr postavit na nohy a odjel na střídačku.

Drsný zákrok protihráče nenechal klidným spoustu celebrit. Nelichotivě se o srážce vyjádřila i Jágrova bývalá přítelkyně Inna Puhajková (31). "Tohle může udělat jen totální kokot. Doufám, že si pan mistr Sikora své dvě vteřiny slávy užil," napsala na sociální sítě.

Současná Jágrova přítelkyně Veronika Kopřivová k tomu také řekla pár slov, ze kterých bylo jasné, že je neskutečně vytočená. "První liga no, pravidla jsou tady asi jiná. Víc toho komentovat nebudu a toho Havířováka už vůbec ne. Byla bych akorát sprostá," napsala na svůj Instagram.

Náraz byl určitě nepříjemný a spousta hokejových fanoušků je z toho nesvá. Pravdou ale je, že Jaromír má svá nejlepší léta za sebou a jeho tělo už tolik nevydrží. Tak snad bude brzy v pořádku.

Související články

Další články