Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Nela Slováková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Veronika Kopřivová a její Mirek: RADIKÁLNÍ ZMĚNA ŽIVOTA! Co je hodně trápí?

Zdroj: Instagram
+ Dalších 51 fotografií
PROBLÉM
Po exkluzivním odhalení eXtra.cz o tom, že Veronika Kopřivová (28) už nerandí s Jardou Jágrem a místo něj ji zahřívá nabušený borec Miroslav Dubovický (27), se život krásné šéfky obchodu s hadříky obrátil vzhůru nohama. A ne úplně v dobrém. Nadšený z toho není ani její kluk.

Čerstvá láska mladých lidí je jedna z nejlepších věcí, kterou člověk může v životě zažít. Teprve poznávají jeden druhého, oba partneři si dopřávají plnými doušky intimností, zdaleka ještě nevědí o všech špatných vlastnostech, kterými každý z nich oplývá. Je to prostě pohoda a je třeba si to užít na plné pecky.

Komplikace

Veronice Kopřivové a jejímu ranaři ale tohle nejhezčí období vztahu kalí momentální situace. „Míra si mi stěžoval, že od doby, co jste odhalili, že spolu jsou, jsou jim za zadkem permanentně tři čtyři paparazzi. Prý si pomalu ani v klidu nemohou skočit na záchod,“ prozradil nám blízký kamarád kickboxera a modela Míry.

Zamilovanému páru to kazí náladu; že by se ale rozešli, aby jim dali fotografové pokoj, to prý nehrozí. „Dřív nebo později to ty lidi přestane bavit. Musí jenom vydržet,“ myslí si přítel mladíka a teď už i jeho nové slečny.

Veronika Kopřivová redakci potvrdila, že to byla právě ona, kdo dal komu kopačky. S Jaromírem jsou prý ale doteď velcí přátelé a často spolu komunikují. To se ukázalo, když si teď spolu skočili i na poslední společnou večeři.

Související články

Další články