Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Svatba Bohuše Matuše

Nejnovější kauzy

Veronika Kopřivová a její dojemný vzkaz pro "UBOŽÁČKY" v Čechách! Skousne tohle Jarda Jágr?!

Zdroj: instagram
+ Dalších 79 fotografií
Veronika Kopřivová se s Jardou podívala na Jamajku! Bude z toho rozšířená rodinka?

Stále zamilovaná Veronika Kopřivová se vrátila z romantické (ale krátké) dovolené se svým ztělesněným pánembohem Jaromírem Jágrem (45). Tento páreček byl spolu na Jamajce, což je z Floridy prakticky jen přelet nad Kubou a jste tam. Veronika si na svých sítích trošičku zoufala, jak to rychle uteklo a jak málo vyhrazeného času měla s Jardou. Teď je už zpět v Jágrově apartmá na Floridě, kde údajně maká jako mezek chudinka maličká.

“Rychlo 'dovolená' skončila a já jsem zpět v režimu. Upřímně jsem ani nezaregistrovala, že jsem byla na Jamajce. Je mi líto počasí, které v Čechách máte, hnus takhle v dubnu! Přeji Vám příjemný pracovní den,” vzkázala Kopřivová do Čech.

To, jak reagovali fanoušci na větu, že vlastně dovolenou ani nezaregistrovala, protože v ní na Floridě takřka každodenně žije, se nedozvíme. Tento vzkaz raději Veronika napsala na své InstaStories a tam se jí dopíšete leda do directu. Nicméně to “pracující” lid určitě moc potěšilo tady v těch Čechách, jak sama píše.

Co se ale musí Veronice nechat, je fakt, že tahle holka opravdu na své postavičce maká a své břicho má už pěkně vyrýsované! Takřka dokonale. Možná jí k tomu trochu dopomáhá Jarda se svými hokejovými výzvami. Kdo ví. Ale na těhotenský buben to zatím nevypadá, takže asi doma pobude jen ta chlupatá opička…

" style="border: none; position: relative; visibility: visible; display: block; margin: 0px; padding: 0px;" height="120px" width="400px">

Související články

Další články