Trendy
Výměna manželek 2024 Sedm schodů k moci Oktagon 54 válka na Ukrajině Survivor 2024

Veronika Kánská alias Blažena ze Slunce, seno: O vztahu dcery s miliardářem a životní profesi

Veronika Kánská alias Blažena ze Slunce seno: O vztahu dcery s miliardářem a práci
Zdroj: profimedia
+ Další 2 fotografie
život

Veronika Kánská (54) se sice už desítky let neživí jako herečka, ale v paměti lidí bude vždy už zapsaná jako Blažena ze Slunce, seno. Půvabná herečka v rozhovoru pro pořad Limuzína s Mírou Hejdou na ÓČKU promluvila nejenom o své životní roli, ale také o vztahu své dcery Anny-Marie Kánské (27) a bývalého automobilového závodníka a miliardáře Richarda Chlada (59). 

Veronika Kánská začala svoji hereckou kariéru v šestnácti letech v roli Blaženy Škopkové v úspěšné komedii Slunce, seno, jahody.

Z do té doby naprosto neznámé dívky se stala hvězda první velikosti. Na druhou stranu Veronice Kánské už nikdy nikdo neřekne jinak než Blažena ze Slunce, seno a její rychle nabytá sláva se stala tak trochu prokletím.

Bývalá herečka se nyní naplno věnuje profesi knihovnice. "Kdysi jsem myslela, že jednou půjdu na DAMU a budu se naplno věnovat herectví. Chodila jsem na gympl, na pražskou Hellichovku. Na DAMU jsem to ale zkusila dvakrát a nevzali mě. Tak jsem si řekla, že na to kašlu. Nejsem ambiciózní," prozradila v pořadu Limuzína s Mírou Hejdou na ÓČKU.

I přesto, že jí občas přirovnání k Blaženě dokáže rozčílit, je s tím už smířená. "Ale co mám dělat? Nejhorší je, když na mě dodnes lidé pokřikují ‚Blaženo, kde máš Vencu?‘ To se neděje jen v hospodách, ale běžně i na ulici. Nehraji už desetiletí. Ale snad i až mi bude sto let, pořád se se mnou bude chtít někdo fotit kvůli Blaženě," říká s úsměvem.

Moje dcera ví, co dělá

V poslední době se do povědomí lidí dostala především dcera Veroniky Kánské Anna-Marie. Ta totiž randí s o 32 let starším bývalým automobilovým závodníkem a miliardářem Richardem Chladem.

"Hodně lidí vztah mladé holky a mého vrstevníka odsuzuje. Já říkám, že to je její a jeho život. Anička je dospělá a chytrá. Je to inženýrka. Tak asi ví, co dělá. Asi jí to takto vyhovuje," říká.

"Mají si o čem povídat, cestují a pořád spolu cvičí, což jí také vyhovuje. Takže mají v podstatě prima život. Na to si člověk zvykne. Když jsem přišla poprvé k Richardovi do baráku, říkala jsem si: ‚Panebože, dům 60+1 a level milion.‘ Ale při dalších návštěvách už se mi to líbilo," dodává.

Lucie Borhyová terčem nebezpečného stalkingu. Neodbytný fanoušek překročil všechny hranice

Související články

Další články

Nejnovější kauzy