Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020 finále MasterChef 2020

Nejnovější kauzy

VERONIKA DOSTÁLOVÁ A JEJÍ PRAVDY O LÁSCE: 7 kruťáren, které si rozhodně nechcete přiznat

Tohle je moje kamarádka. A její kluk. Vidíte v tom ty pravdivé náznaky?
Čehokoli?
Zdroj: facebook
Je strašně super, když jste na všechno dva. Je nesmírně osvobozující vědět, že jste parťáci, co spolu můžou pít a mluvit a budit se vedle sebe a smát se ostatním. To všechno ale víme. Pak jsou věci, které víme taky, bohužel je ale většinou nemůžeme přiznat. Protože tuhle hru musíme dohrát do konce. A kdo z vás ne, tak tomu gratuluju, že v tom vztahu ještě pořád jste!

1. Prostě si na ten hajzl nedojdeš!

Tím, že u vás začne pobývat déle než přes noc, se bohužel taky často stane, že proklínáte chvíli, kdy jste mu napsala, ať přijede. Já mám ještě tak debilně řešený byt, ve kterém do koupelny vedou pouze zašupovací dveře. Takže to nejde. Ani kdybych se zbláznila, tak prostě doprčic nejdu. Občas volám svým kamarádkám do bývalé práce a prostě tam běžím ten kilometr, jenom aby nic nevěděl. S větou „Jdu se psem“ se prostě vypařím. A co teprve, když je tam přes víkend! A co teprve, když se rozhodne, že jde venčit s vámi. A co teprve, když jste ke všemu po večírku!

2. Musíš si hrát na to, že jsi sexy.

Nesmírně vysilující je hra na to, že jste sexy a žádoucí. Třeba je úplně normální, že najednou nosíte prádlo, co jste šest let nevytáhla ze skříně. Pak takhle přijde a řekne: „Co to máš proboha na sobě?!“ Pak jste taky strašně chtivá, hrajete v pornofilmech, u toho vám rupnou záda, propadnete sprchou nebo si třeba ukopnete palec. Já jsem to prostě vzdala. Sexy nikdy nebudu, takže když vidím jeho, jak se nesnaží o nic a vypadá tak, jak vypadá, a pak k němu přilezu já jako beztvará hmota, řeknu si, že zítra cvičím. A nejím už vůbec nikdy.

3. Děláš, že nic neočekáváš.

Neee, vůbec nechci, abys něco plánoval, taky to mám stejně jako ty. Jsem nespoutaná a vůbec nechci, abys mi hned řekl, že se za měsíc stěhujeme spolu a vezmeme se na obří vile a bude mi tam hrát Marvin Gaye a Lana Del Ray nám přijde popřát jen tak, aby se neřeklo. Nechci, aby ses sebral a přijel, i když to není naplánované, a abys to okamžitě všem řekl, že mě teda máš jako rád! Vůbec! Ani trochu!

4. Neustále, ale neustále zatahuješ břicho!

Jako pojďme si říct, že tohle je fakt problém. Vždycky si lehnout tak, abys vypadala hubenější, a dělat, že je to úplně přirozená poloha. Stát, aby to vypadalo, že jsi nejužší člověk na planetě, a tak trochu se i vznášíš pět centimetrů nad zemí. Potom odejde a tobě se tak strašně uleví.

5. Cpeš ho mezi svoje přátele a pak tě rozčiluje, že ho mají rádi.

Musíš, prostě ho musíš ukázat svým holkám, aby ses pochlubila, jak je to jako hezké, a zároveň doufáš, že se nebude chovat jako idiot. Holky jsou plné nadšení. No a potom si ho začnou přidávat do přátel a začnou se k vám srát na večeře, akce i drinky úplně běžně, takže je najednou součástí tvojí party a tobě to přijde jako to nejhorší, cos mohla udělat. No a to se taky může stát, že se nepohodnete, a ony jsou na jeho straně. Začnou tě moralizovat a to je to, cos od nich nechtěla, takže ti všichni připadají jako tupá svoloč, co se proti tobě spikla.

6. Pokud někam jde, trneš hrůzou, že někoho potká a ještě ten večer tě nechá, tak se raději rozcházíš předem.

Tak jasně. Řeknete si, že jdete oba pít se svými přáteli. Ty se celý večer nebavíš, protože přemýšlíš nad tím, koho kde potká a s kým se baví a jestli mu náhodou nedojde, že chce být sám. Nemůžeš mu ale napsat, protože bys byla za nejhorší hysterku. Na truc vypiješ spoustu panáků a snažíš se přijít domů co nejpozději. Dopoledne se vzbudíš a nemáš na telefonu zprávu, takže si v hlavě vykonstruuješ rozchod včetně toho, jak mu vracíš věci. Přejíš se a jdeš poslouchat Céline Dion. Ale jsi úplně v pohodě přece.

7. Neustále musíš hrát, že ho tak strašně nežereš.

Ne, nemám tak velkou radost, že jsi přišel. A to, že jsem na tebe ráno namázlá jako lenochod, to asi musím dělat ze spaní nebo co. To nejvíc vyčerpávající na tom, když začneš mít někoho ráda, je hrát, že ho tak moc ráda nemáš. Přitom bys ho na sebe nejradši nalepila mucholapkou, dávala mu pusu na čelo a měla ho jako nejoblíbenějšího plyšáka z dětství. Ale nejde to, prostě to nejde. Protože jinak by věděl, že ho máš tak ráda, a co když ho máš vlastně ráda víc než on tebe? A tak pořád dokola.

Související články

Další články