Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Svatba na první pohled 2021

Nejnovější kauzy

Veronika dodávala Jágrovi šmrnc a šťávu: Bez ní Jarda zestárl o 10 let

Zdroj: archiv
+ Dalších 26 fotografií
rozchod
Jak již web eXtra.cz v minulosti jako první informoval o rozchodu nejsledovanějšího českého páru Veroniky Kopřivové (28) a Jaromíra Jágra (47), dozvuky rozchodu se začínají pomalu projevovat. Hokejový bůh po celou dobu, kdy randil s modelkou Veronikou, jen vzkvétal. Nyní ale působí velmi ztrhaně a unaveně. Vzal ho rozchod s krásnou Veronikou snad víc, než čekal?

Veronika Kopřivová svůj soukromý život po boku Jaromíra Jágra (47) nikdy nedávala na odiv tolik jako jiné celebrity. Své soukromí si přísně střežila a jen občas dovolila svým fanouškům na sociálních sítích nahlédnout do jejich společného života.

Z počátku jejich vztahu Veronika informovala o tom, jak svému milému vyvařuje a snaží se ho nasměrovat na zdravý životní styl. Pár se společně ukazoval na společenských akcích a Jágr po Veroničině boku doslova kvetl.

Ať si o Jaromírově přítelkyni myslel každý, co chtěl, jedno se jí muselo nechat. Jakmile si vzala Jaromíra do parády, Jágr rozhodně nevypadal na to, že mu na dveře pomalu klepe padesátka.

Všichni ale moc dobře víme, že Jaromír to má s ženami těžké a žádný jeho vztah nikdy nevydržel. V kuloárech se sice šuškalo, že Veronika tohle prokletí zlomí, ale to se nakonec nepovedlo. Než oba dva potvrdili informaci, že se skutečně rozešli, tak spolu už dávno nežili.

V současné době si šel každý svojí cestou. Veronika žije prací a veškerou svoji sílu a píli dává do podnikání, které vybudovala zcela sama. Jenomže zatímco modelka vypadá naprosto perfektně a zraje do krásy, Jaromír chřadne.

Když se poprvé po rozchodu ukázal na veřejnosti, vypadal ztrhaně a unaveně. Je tedy pravděpodobné, že ho rozchod s krásnou Veronikou zasáhl a poznamenal mnohem víc, než předpokládal.

Související články

Další články