Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Svatba Karlose a Lely Agáta Hanychová

Veronika Arichteva zapózovala v krajkovém prádélku: Popsala přitom průběh těhotenství

Veronika Arichteva zapózovala v krajkovém prádélku: Popsala přitom průběh těhotenství
Zdroj: archiv Kateřina Nováková
+ Dalších 5 fotografií
Těhotná Arichteva
Veronika Arichteva (33) je ve dvacátém týdnu těhotenství a bříško se jí už krásně zakulacuje. Hvězda 3v1 se na sociální síti pochlubila překrásnými a velmi odvážnými snímky s bříškem, kde má na sobě jen krajkové prádélko. Při té příležitosti svým sledujícím popsala, jak těhotenství zvládá. Zdá se, že to Veronika zatím zvládá s přehledem.

Není tomu dlouho, co Veronika Arichteva oznámila radostnou novinku, že na svět přivítá prvního potomka. Miminko čeká s manželem Biserem Arichtevem, za kterého se provdala v roce 2013.

Odhalené foto

Veronika je již ve dvacátém týdnu těhotenství a fanouškům se nyní na sociální síti pochlubila opravdu odvážnými fotkami. Na snímcích má jen bílé krajkové prádélko, rozepnutou košili, a tudíž jí je krásně vidět bříško.

"Změnila jsem názor na těhotenský fotky s nahým břichem," komentovala Arichteva svůj příspěvek. Na fotkách jí to mimořádně sluší, o čemž se sami můžete přesvědčit ve fotogalerii.

Průběh těhotenství

Krom toho, že Arichteva fanouškům odhalila mimořádně krásné snímky, svěřila se také, jak zvládá průběh těhotenství. Zatím to nevypadá, že by to nějak drasticky špatně prožívala, jak tomu většinou u prvního těhotenství bývá. Jak sama komentovala, oteklé nohy jí problém nedělají a do mísy se ani jednou nepodívala.

Přiznala, že vyjedla zatím pět kilo. Hodně prý konzumuje jablka, a to převážně večer. Na příchod miminka se pak připravuje čtením knížek. "Skóre přečtenejch mateřskejch a těhotenskejch knížek je 4 a půl. Ta třetí se fakt nedala. Jedna byla obrázková. A první dvě si už nepamatuju," popisovala Veronika.

Těhotenské džíny s pasem má hvězda 3v1 v šatníku dvoje. "Je to žalostnej výběr teda," komentovala. Dále napsala, že vybírá věci do dětského pokojíčku. "Do dětského pokoje samozřejmě potřebuji všechno," vysvětlila. "A budu to s váma sdílet. Kromě těch nosítek. To je tady totiž o hubu. (Nedej bože bych tam to mimino dala s nohama do jinýho písmene než M)," pokračovala.

A o jménu prozatím s manželem nerozhodli. Nicméně příjmení mají jasně dané. Na závěr dodala, že očekávané miminko je opravdu manžela.

Patricie Pagáčová bez servítků: Manžel byl teď za mámu, dceru chůvě svěřit nechci, přiznala

Související články

Další články

Nejnovější kauzy