Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Svatba na první pohled 2021

Nejnovější kauzy

Veronika Arichteva vystavila poporodní bříško: Vzbudila tím všeobecné nadšení

Zdroj: Foto Veronika Arichteva
+ Další fotografie
Názory lidí

Herečka Veronika Arichteva (35) se nedávno pochlubila fotkou z dovolené v Řecku, na které ukázala i povolené bříško. Vysloužila si tím obrovskou vlnu podpory a obdivu ze strany fanoušků i celebrit.

Vlasto, máš tam špek. No a?

"Jo no. Mám břicho a nebojím se ho použít," napsala pod svůj příspěvek z dovolené herečka Veronika Arichteva (35), která se svým Biserem (44) nedávno oslavila společných 8 let manželství. Pár měl svatbu 1. srpna 2013. Ještě před výročím se Veronika pochlubila fotkou v plavkách a ve vyhrnutém bílém tričku, pod kterým jí vykukovalo malé bříško s trochou celulitidy a strií.

Snímkem, který zveřejnila deset měsíců po porodu syna Luky, způsobila neuvěřitelný poprask. Spousta fanynek i známých tváří ji chválila až do nebes. Více reality na sociální sítě a méně dokonalých iluzí, hlásali. Veroniku ocenili i muži. "Dobrá seš. Tohle oceňuju," vzkázal jí třeba zpěvák Roman Vojtek (49).


"Vlasto, máš tam špek," navezla se ze srandy do svojí kolegyně novopečená maminka Martina Pártlová (42), která vzápětí přiznala, že by se na fotku ani nevešla. "Veru, jsi hvězda. Užívejte," vzkázala herečce Tamara Klusová (33).

"To je super, jak jste normální baba," napsala fanynka Lenka, ke které se hned začaly přidávat další. "Já jsem tak ráda, že nejsem jediná, kdo má břicho," znělo v komentářích. "Je v pořádku nemít pekáč buchet, není se za co stydět," dodala fanynka, která herečku pochválila za to, že se umí brát s humorem a povolené bříško předvede s grácií.

My pro vás vybrali 5 nejkrásnějších komentářů, které zahřejí u duše třeba i vás, pokud se potýkáte s nějakým tím kilčem po porodu navíc:

"To je břicho s příběhem, děsně krásným. Mám ho taky, lepší než kérka. A moje mimino ho miluje."

"Myslím, že je to moc důležité a posilující pro mnoho žen, které se stydí za to, že není na jejich těle vše dokonalé. Díky moc."

"Díky za normální fotky."

"Více reality na Instagramu!"

"Na břicho sere bílej tesák. Zdravý děcka, to je pecka!"

Související články

Další články