Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy MS v hokeji 2019 Ewa Farna Jasmina Alagič Horoskop

Nejnovější kauzy

Veronika Arichteva ve StarDance rozproudila krev a zazářila! Ukázala ale víc, než bylo vhodné

+ Dalších 7 fotografií
stardance
StarDance se těší veliké oblibě. U obrazovek netrpělivě čekali všichni diváci, aby se podívali, jak hvězdy tančí. V sobotním díle se jim tentokrát naskytl pohled, který zřejmě nikdo nečekal. O pořádný rozruch se postarala herečka Veronika Arichteva (32), která ukázala holý zadek!

V šestém kole soutěže StarDance tančili Veronika Arichteva (32) a Michal Necpál waltz, který byl velmi náročný na choreografii, ale dvojice to zvládla bravurně. Porota byla z jejich výkonu nadšená a pár skončil po bodovaní jako druhý v tabulce.

Přítomným, porotě a ani divákům ale neunikla zvedačka, která se páru sice povedla, ale herečka ukázala víc, než bylo zřejmě v plánu. Při otočce se jí rozevlály šaty a divákům se tak naskytl unikátní pohled na její obnažené pozadí.

I když by si mnozí mysleli, že to půvabnou brunetku vykolejí, nestalo se tak. Veronika si to rychle uvědomila a paradoxně se uvolnila a choreografii odtančila tak, jak natrénovali. Na konci se zaobalila do dlouhého závěsu. I když si moderátoři mysleli, že je to studem, byla to součást sestavy.

Mohlo by vás zajímat

Další články