Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek Výměna manželek 2022 válka na Ukrajině MS v hokeji 2022

Veronika Arichteva ukázala krásný pokojíček pro syna: Mám 15 kg nahoře a oteklé nohy

Veronika Arichteva ukázala krásný pokojíček pro syna: Mám 15 kg nahoře a oteklé nohy
Zdroj: Veronika Arichteva archiv
+ Dalších 11 fotografií
velká galerie
Sympatická herečka a bavička z tria 3v1 Veronika Arichteva (34) se zanedlouho stane maminkou a vyzkouší si tak zcela novou životní roli. Fanoušci budoucí maminky jsou ze sociálních sítích zvyklí na to, že Veronika se nikdy s ničím nepáře a případné problémy řeší jak jinak než s humorem. Tímhle stylem pojala i přípravu dětského pokojíčku a na sociálních sítích se pochlubila výsledkem i několika vtipnými fotkami z průběhu zařizování. Redakci eXtra.cz se svěřila s tím, jak to všechno probíhalo a proč si na nic nestěžuje.

Oblíbená herečka a účastnice StarDance Veronika Arichteva zanedlouho porodí svému manželovi Bisimu syna. Veronika už má pořádný pupek a porod se nezadržitelně blíží. Bavička z tria 3v1 společně s manželem připravili pro miminko roztomilý a útulný pokojíček.

"Pokojíček je už celý hotový. Manžel si pořádně máknul. Měl čtyři dny dovolené a za dva dny byl pokojíček komplet připravený. Manžel vymaloval a já jsem vše dodekorovala," svěřila se budoucí maminka redakci eXtra.cz.

Veronika bude nyní muset nyní na nějakou dobu odložit rozjetou hereckou kariéru a naplno se věnovat rodině. Fanoušci na sociálních sítích se podle komentářů už nemůžou dočkat, až jejich oblíbenkyně porodí.

Výsledný vzhled připravovaného pokojíčku sklidil u lidí také velký úspěch. "Veroniko, máte moc pěkných pokojíček pro malého," pějí komentující na vkus Arichtevy chválu. Pravdou je, že pokojíček vypadá skutečně roztomile a velmi útulně.

15 kilo nahoře a oteklé nohy

Těhotenství je sice krásné období v životě ženy, ale také pořádná fuška a Veronika o tom ví své. Na sociálních sítích se čas od času svěřuje svým fanouškům s tím, že jí otékají nohy, ale snaží se to brát s vtipem a humorem jí podobným.

"Mám momentálně patnáct kilo nahoře a oteklé nohy, se kterými pořád válčím, ale nestěžuji si," dodala herečka s tím, že to zkrátka k mateřství patří.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy