Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek Výměna manželek 2022 válka na Ukrajině MS v hokeji 2022

Veronika Arichteva se poprvé stala maminkou: Chlapeček dostal velice nezvyklé jméno

Veronika Arichteva se poprvé stala maminkou: Chlapeček dostal velice nezvyklé jméno
Zdroj: se souhlasem V. Arichtevy
+ Dalších 13 fotografií
porod
Veronika Arichteva (34) má za sebou první těhotenství, které oznámila v dubnu letošního roku společnou fotkou s manželem. Během devítiměsíčního období bavila fanoušky na Instagramu svými upřímnými příspěvky. Nateklým nohám a kilům navíc už ale odzvonilo. Veronika se pochlubila krásným chlapečkem, který dostal rozkošné jméno.

Krásná a oblíbená česká herečka a bavička Veronika Arichteva poprvé v náručí držela svého syna, kterému dala jméno Luka.

"Těším se, až ho uvidím. Těším se na to, jak bude vypadat. Těším se na to, jak se bude tvářit. Těším se na to, jak bude vonět. Jasný. Ale hrozně se těším na to, až si vezmu džíny do pasu!" pobavila na svém Instagramu příspěvkem s bříškem ještě před porodem. Teď se konečně dočkala a plná dojmů se pochlubila na profilu, kde se rozepsala o porodu.

"LUKA CHRISTO ARICHTEV 29. 9. 2020," začíná příspěvek novopečené maminky. "4100g a 51 cenťásků. Dvě nohy, dvě ruce, pinďour a boží nos! Biser Arichtev - Děkuju Ti za něj! I za těch 15 hodin mačkání rukou," napsala radostně Veronika. Herečka se samozřejmě nezapomněla pochlubit snímky z porodnice, na které se můžete podívat ve fotogalerii.

Dlouho očekávaný porod

Fanoušci netrpělivě čekali na příchod chlapečka společně s Veronikou a jejím manželem Biserem. Každý příběh napjatě pozorovali, jestli náhodou už nepřivedla syna na svět. A konečně jsme se všichni dočkali. Ve středu Veronika na sociální síti oznámila, že porodila v úterý 29. 9. 2020.

Pokojíček je pro Luku připraven

"Pokojíček je už celý hotový. Manžel si pořádně máknul. Měl čtyři dny dovolené a za dva dny byl pokojíček komplet připravený. Manžel vymaloval a já jsem vše dodekorovala," pochlubila se Veronika koncem srpna redakci eXtra.cz. Přípravy pokojíčku poctivě dokumentovala na Instagramu, kde sklidil pořádný úspěch. Krásně sladěné barvy a úžasné dekorace už čekají na malého Luku.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy