Trendy
válka na Ukrajině Survivor 2024 Iveta Bartošová Survivor 2024 - aktuálně

Veronika Arichteva se pochlubila synem Lukou: Chlapeček je celý tatínek

Roste do jeho podoby.
Zdroj: HerminaPress
+ Dalších 5 fotografií
podoba

Herečka Veronika Arichteva se mezi jinými známými osobnostmi objevila na charitativním křtu nového kalendáře Psí život. Vzala s sebou synka Luku, který jako by z oka vypadl jeho otci Biserovi. Přesně před rokem si přitom malý Luka prošel v nemocnici peklem, což tehdy Veronika popsala na Instagramu.

Někdy se stane, že se dítě svým rodičům podobá jako vejce vejci. To platí pro Luku, syna Veroniky Arichtevy, kterému nikdo podobu s otcem Biserem Arichtevem nezapře. Veronika přivedla malého Luku na charitativní křest nového kalendáře Psí život, který organizovala herečka Patricie Pagáčová a který zaznamenala agentura HerminaPress.

Z Luky roste malý Biser

Veronika se akce i samotného focení nezúčastnila poprvé, tentokrát však čtyřnohého mazlíčka nechala doma a přivedla stejně jako Pagáčová naopak svou malou ratolest. Pozornému pozorovateli pak nemohlo uniknout, jak malý Luka roste do podoby svého otce.

Je to přitom téměř přesně rok, co Veronika řešila s Lukem zdravotní trable. "Včera Luku hospitalizovali v Motole a dostal kapačku. Byl slabý a dehydratovaný. Chytil ode mě střevní chřipku a jelikož do toho válčí s angínou, oboustranným zánětem uší a roustoucí stoličkou, zuby posraný, tak ho to trochu položilo," popsala tehdy na Instagramu Veronika, čím vším si s ním prošla s velkou poctou směrem ke všem maminkám, které prožívají podobnou nebo nepříjemnější noční můru.

Bolestná zpověď Moniky Binias: S o 24 let mladším Petrem přišli o dítě. Bojovala i s tchyní

Související články

Další články

Nejnovější kauzy