Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek Výměna manželek 2022 válka na Ukrajině MS v hokeji 2022

Veronika Arichteva se ostře pustila do Basikové s Hůlkou: Berete koronavirus na lehkou váhu

Veronika Arichteva se ostře pustila do Basikové s Hůlkou: Berete koronavirus na lehkou váhu
Zdroj: Archiv
+ Dalších 5 fotografií
válka celebrit
Situace kolem koronaviru není nejpříznivější a proto vláda stanovila přísnější nařízení, která mají devastující vliv na kulturní život. Několik známých jmen včetně Báry Basikové (57) a Daniela Hůlky (52), kteří nemoc dokonce prodělali, se ostře a nesouhlasně pustilo do vlády státu a nařízených zákazů. To se ale dotklo Veroniky Arichtevy (34), dle které je světová pandemie vážný problém a koronavirus berou zpěváci na lehkou váhu.

Kvůli přibývajícímu rekordnímu počtu nakažených každým dnem vláda jasně stanovila nová nařízení. Zákaz shlukování většího počtu osob, zpěvu a od pondělí se také ruší veškeré kulturní akce, zavřená budou divadla i kina. Tahle opatření mají devastující vliv na kulturní život a také radikálně ovlivňují život umělců, kteří se ostrou kritikou pouští do vlády státu.

Stát tak rozdělil český národ na dvě skupiny: Na ty, kteří pandemii neberou na lehkou váhu a opatření dodržují, a na skupinu, která vládní nařízení neakceptuje a kulturu státu zbytečně devastuje.

Názor zbytečně přísných opatření sdílí zpěváci Bára Basiková a Daniel Hůlka, kteří koronavirus dokonce prodělali. Zpěváci měli naštěstí bezpříznakový průběh a na nemoc si tak udělali vlastní názor, který s nimi ale nesdílí čerstvá maminka Veronika Arichteva (34) a do zpěváků se veřejně pod varovným instagramovým příspěvkem poslance Dominika Feriho pustila.

"V březnu jsme všichni šířili nutnost nosit roušky, být opatrní, vyhýbat se rizikovým skupinám, snažit se minimalizovat kontakt s hodně lidma. Snad každej umělec buď visel někde na billboardu s rouškou, nebo vykukoval z televize a snažil se motivovat ty ostatní. Dneska se kapely snaží vochcat nařízení, Basikový, Hůlkové a jim podobní demonstrovat proti něčemu, co já považuju za to nejmenší, co můžeme pro sebe a okolí udělat. Nechápu!" napsala Veronika pod příspěvek.

A požádala lidi, aby vládní opatření brali vážně. "Nepropadejme panice, ale prosím, neberme to, co se teď děje, na lehkou váhu."

Související články

Další články

Nejnovější kauzy