Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek Výměna manželek 2022 válka na Ukrajině MS v hokeji 2022

Veronika Arichteva promluvila o Lukovi: Rodila několik hodin, pak přišel neplánovaný císař

Veronika Arichteva promluvila o Lukovi: Rodila několik hodin, pak přišel neplánovaný císař
Zdroj: Veronika Arichteva archiv
+ Dalších 13 fotografií
detaily porodu
Veronika Arichteva (34) se ve středu pochlubila radostnou novinkou a to jest, že se stala maminkou. Krátce po narození chlapečka se svěřila, že rodila neplánovaným císařem. Maličký Luka Christo dal mamince pořádně zabrat.

Členka známého tria 3v1, herečka Veronika Arichteva, se poprvé stala maminkou. V úterý na svět společně s manželem Biserem přivítala rozkošného chlapečka, který dostal jméno Luka Christo. Veroničin syn si dával na čas, protože Veronika několik dní přenášela. A nejen to, porod nebyl zrovna procházka růžovým sadem. Herečka rodila několik hodin.

Náročný porod

Po vlně gratulací přišla řada na dotazy. Všechny zajímalo, proč Veronika rodila císařem. Známá herečka se fanouškům svěřila, že císař nebyl plánovaný. "Několik hodin jsem se snažila rodit přirozeně, a docela nám to i šlo. Ale pak pan doktor spolu s námi rozhodl o akutním císaři a já jsem za to strašně ráda," prozradila Veronika.

"Můj syn má velkou hlavu a já jsem na tolik lásky nebyla připravená, zřejmě," řekla novopečená maminka. "4100g a 51 cenťásků. Dvě nohy, dvě ruce, pinďour a boží nos! Bisere, děkuji Ti za něj! I za těch 10 hodin mačkání rukou," komentovala Veronika příchod syna.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy