Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Clash of the Stars Jaromír Soukup

Poprask v seriálu Slunečná: Těhotná herečka Veronika Arichteva mu dala náhlé vale

Veronika čeká miminko, stihne do porodu vůbec ještě natáčet?
Zdroj: TV Prima
+ Dalších 6 fotografií
slunečná
Veronika Arichteva (33) nechce ohrožovat sebe ani svoje nenarozené dítě. Těhotná herečka proto opouští seriál Slunečná, aby předešla před porodem všem rizikům. Už má za sebou poslední natáčecí den.

Veronika Arichteva prohlásila, že kdyby se kvůli práci cokoliv stalo, do konce života by si to vyčítala. Kvůli těhotenství i hrozbě koronaviru, která stále visí ve vzduchu, odchází ze Slunečné

"Nechci zbytečně riskovat, dokud jsem těhotná. Nechtěla jsem to tvůrcům komplikovat, proto jsem se rozhodla, že odejdu," řekla Arichteva webu Super.cz s tím, že by ráda točila dál, ale zdraví miminka je přednější.

"Chci, aby všechno bylo v pořádku, snažím se stýkat s co nejméně lidmi. Nikdo nevíme, jak to bude za měsíc a třeba se řekne, že se nemusí nosit roušky. A já se bojím roztočit další linku a dělat pak trable scenáristům. Vyčítala bych si celý život, kdyby se kvůli práci něco pokazilo," dodala Arichteva.

Těhotenství

Herečka se teď raduje z každého dne a pravidelně se na Instagramu zamýšlí nad radostmi i strastmi těhotenství.

Třeba nechápe, proč si ženy v požehnaném stavu neustále při focení sahají na břicho. "Ať koukám kde koukám, tak těhotný si na fotkách furt chmataj na břicho. Včetně mě. Proč?! Moje teorie je, že to břicho ještě neni tak velký aby ho náhodou někdo nepřehlídl nebo si ho nespletl se špekama. A pak už se z toho asi stane takovej těhotenskej reflex. Něco jako automatickej výstřel netěhotný ruky směrem k vychlazený lahvi Pinota," smála se oblíbená herečka.

Monika Bagárová dál kojí dvouletou dceru: Nevím, jak přestat!

Související články

Další články

Nejnovější kauzy